Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Więzi rodzinne-zapisane w obrazie. - 2011

Realizowany przez:

Stowarzyszenie „Stokrotka”

Cel:

Rozwijanie i kształtowanie nieumiejętności kreatywnego działania, pracy w zespole i społeczności lokalnej.Rozwijanie umiejętności pokonywania przeszkód,nauka pozytywnego myślenia w działaniu. Nabycie nowych umiejętności i efektywnego planowania działań zmierzających do realizacji obranego celu wraz z nauka pozyskiwania wsparcia społecznego.Zwiększenie wiary we własne możliwości.

Odbiorcy projektu:

To nastoletni mieszkańcy podlaskich wsi: Kuraszewo, Policzna, Dobrawoda, Kleszczele – uczniowie szkól.

Opis projektu:

Uczestnicy zaktywizują siebie i społeczność w działaniu, które rozwinie w młodzieży nowe umiejętności i służyć będzie dobru ogólnemu.Mieszkańcom swoich wsi młodzież wykona zdjęcia rodzinne, zeskanuje stare zdjęcia – dzięki temu wzmocni swoje poczucie przynależności społeczno-kulturowej,zachowa dla przyszłości zapis czasu obecnego i stanie się liderem aktywnych działań. Zyska poczucie sensu działań, nauczy się nowych umiejętności organizacyjnych, komunikacyjnych, np. prowadzenie rozmów z władzami, negocjacji, ustalania terminów, itd. Planowane działania to cykl warsztatów z młodzieżą prowadzonych w drodze podania wiedzy teoretycznej i praktycznej: sesje foto, obróbka zdjęć, nauka kadrowania, itp.ważnym elementem będzie nauka działań organizacyjnych, np. zorganizowanie wernisażu, czy wcześniejsze kontakty z władzami.

Budżet projektu: 7 420 zł

Dotacja: 6 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie „Stokrotka”

Miejscowość: Kuraszewo

Ulica, nr domu i lokalu: Kuraszewo 27

Kod pocztowy i Poczta: 17-250 Kleszczele

Województwo: podlaskie

Powiat: hajnowski

Adres strony internetowej: –

Więzi rodzinne-zapisane w obrazie.

Kuraszewo 3, 17-250, Polska

Więcej