Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Gry wiejsko-miejskie - 2011

Realizowany przez:

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kleszczelach

Cel:

Celem projektu jest rozwijanie umiejętności współpracy w grupie oraz integracja społeczna młodzieży z gminy Kleszczele i Platerów poprzez współorganizację i aktywny udział w 6 grach wiejsko-miejskich.

Odbiorcy projektu:

36 osób w wieku od 13 do 19 lat z gminy Kleszczele i Platerów.

Opis projektu:

Celem Projektu „Gry wiejsko-miejskie” jest upowszechnienie idei wspólnego grania poprzez współorganizacje i aktywny udział młodzieży z gminy Kleszczele i Platerów w 6 grach wiejsko-miejskich. 4 z nich zostaną rozegrane w gminie Kleszczele i 2 w gminie Platerów. Każda drużyna będzie pomysłodawcą i współorganizatorem gry w swojej miejscowości. Idea wspólnych gier wpłynie na rozwój umiejętności współpracy, zintegruje graczy. Dzięki uczestnictwie w Projekcie młodzież nauczy się czytania map, nawiązywania kontaktów w lokalnym środowisku, pozna swój region i jego okolice oraz rówieśników z poza swojej gminy. W ramach Projektu zostaną zorganizowane 2 wyjazdy do Platerowa i 4 do poszczególnych miejscowości w gminie Kleszczele oraz wydana zostanie publikacja ze scenariuszami gier. Na zakończenie Projektu odbędzie się happening, zwycięskie drużyny otrzymają nagrody.

Budżet projektu: 7 845 zł

Dotacja: 6 400 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kleszczelach

Miejscowość: Kleszczele

Ulica, nr domu i lokalu: 1 Maja 19

Kod pocztowy i Poczta: 17-250 Kleszczele

Województwo: podlaskie

Powiat: hajnowski

Adres strony internetowej: www.kleszczele.e-kultura.pl

Gry wiejsko-miejskie

Henryka Sienkiewicza 52, 17-250 Kleszczele, Polska

Więcej