Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

NASZ ŚWIAT – poznaję sztukę dziennikarską - 2011

Realizowany przez:

Biblioteka Publiczna w Gródku

Cel:

Upowszechnianie form redaktorskich, dziennikarskich i fotograficznych poprzez uczestnictwo w warsztatach i samodzielne redagowanie co miesiąc młodzieżowego dodatku do lokalnej gazety.

Odbiorcy projektu:

Projekt będzie dotyczył młodziezy gimnazjalnej w wieki 13-16 lat.

Opis projektu:

Celem projektu jest upowszechnienie form redaktorskich, dziennikarskich i fotograficznych wśród młodzieży gimnazjalnej w gminie Gródek. Projekt dotyczyć będzie warsztatów prowadzonych przez dziennikarzy, polonistów, pisarzy, redaktorów gazet, fotografów, którzy przekażą swoją wiedzę i doświadczenie uczestnikom projektu. Efektem tych spotkań będzie co miesięczne profesjonalne redagowanie gazetki młodzieżowej ,,nasz świat”, która stanowić będzie dodatek do lokalnej Gazety „Wiadomości gródeckie – haradockija nawiny”. Dotacja pozwoli na utworzenie młodzieżowego kącika redakcyjnego, który będzie wyposażony w stanowisko komputerowe.

Budżet projektu: 9 560 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Publiczna w Gródku

Miejscowość: Gródek

Ulica, nr domu i lokalu: A.I G. Chodkiewiczów

Kod pocztowy i Poczta: 16-040 Gródek

Województwo: podlaskie

Powiat: białostocki

Adres strony internetowej: http://bibliotekagrodek.pl

NASZ ŚWIAT – poznaję sztukę dziennikarską

Partyzantów 16, 16-040 Gródek, Polska

Więcej