Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzi przedsiębiorcy - 2011

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi 'Jasiek’

Cel:

Celem projektu jest poszukiwanie sposobów nawiązywania nowych relacji z ludźmi w momencie poszukiwania pracy czy załatwienia sprawy w urzędach dla grupy 20 uczniów szkół gimnazjum i średniej mieszkających w Jaśkowicach. Nauczenie ich analizowania swoich mocnych i słabych stron oraz ich wpływu na środowisko lokalne.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku od 13 do 19 lat uczęszczająca do ZSG,LiZ w Byczynie, która chce zaangażować się w działania na rzecz swojego środowiska.

Opis projektu:

Młodzież będzie szukać problemów występujących w gminie i na wsi oraz możliwości ich naprawy. Uczniowie będą mieć zajęcia na temat tworzenia nowych miejsc pracy oraz ich przyszłości w miejscu zamieszkania. Młodzież zostanie zaangażowane do poszukiwanie partnerów np. pracownicy UM, Spółdzielni Socjalnych, nauczyciele, dziennikarze, lokalni przedsiębiorcy, rodzice. Uczniowie będą brać udział w warsztatach, spotkaniach, wyjeżdżać do różnych instytucji, zakładów pracy. Efektem tych działań będzie opracowanie folderu w nakładzie 60 pod tytułem „Byczyna – moja przyszłość” i wykonanie go samodzielnie.

Budżet projektu: 8 370 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi 'Jasiek’

Miejscowość: Jaśkowice

Ulica, nr domu i lokalu: Jaśkowice 16

Kod pocztowy i Poczta: 46-220 Jaśkowice

Województwo: opolskie

Powiat: kluczborski

Adres strony internetowej: –

Młodzi przedsiębiorcy

Jaśkowice 2, 46-220, Polska

Więcej