Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nasz Teatr - 2011

Realizowany przez:

Stowarzyszenie „Młodzi Dla Rozwoju eMka”

Cel:

Celem projektu jest dostarczenie 15 uczestnikom projektu niezbędnej wiedzy i umiejętności z zakresu teatru w celu przygotowania własnego spektaklu, a następnie wystawienia go przed szersza publicznością.

Odbiorcy projektu:

Odbiorcami są: 15 osób w wieku pomiędzy 13 a 19 lat, uczęszczających do gimnazjów i liceów w powiecie legionowskim, zamieszkałych na terenie Gminy
Wieliszew.

Opis projektu:

Celem projektu jest dostarczenie 15 uczestnikom projektu niezbędnej wiedzy i umiejętności z zakresu teatru w celu przygotowania własnego spektaklu, a następnie wystawienia go przed szerszą publicznością. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez wspólne zajęcia teatralne, muzyczne i plastyczne, a także poznanie teatru od strony technicznej. Na bazie zdobytej wiedzy i umiejętności młodzież przygotuje sztukę teatralną i przedstawi ją dzieciom z naszej Gminy. Uczestnikami projektu będzie 15 osób w wieku pomiędzy 13 a 19 lat uczęszczających do gimnazjów i liceów w powiecie legionowskim, zamieszkałych na terenie Gminy Wieliszew. Zaplanowane działania: warsztaty teatralne, warsztaty muzyczne, warsztaty plastyczne, wycieczka do teatru Guliwer, wystawienie sztuki teatralnej. Spodziewanym efektem projektu jest przekazanie młodzieży umiejętności aktywnego spędzania czasu wolnego i wykorzystanie go na rozwój osobisty w zakresie interesujących tematów, realizowania celów życiowych, zaszczepienie pasji aktorskiej popartej umiejętnościami oraz konkretnym doświadczeniem scenicznym. Wykształcenie postawy człowieka wartościowego, budującego dobre relacje, posiadającego ciekawość świata i zadowolonego z życia. Młodzież po zakończeniu projektu
będzie miała szanse zaistnieć nie tylko podczas przedstawienia, ale także brać udział w uroczystościach lokalnych, jako amatorska grupa teatralna.

Budżet projektu: 7 000 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie „Młodzi Dla Rozwoju eMka”

Miejscowość: Wieliszew

Ulica, nr domu i lokalu: ul.Modlińska 128 m5

Kod pocztowy i Poczta: 05-135 Wieliszew

Województwo: mazowieckie

Powiat: legionowski

Adres strony internetowej: –

Nasz Teatr

Modlińska 69, 05-135 Wieliszew, Polska

Więcej