Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Odważ się i mów!. - 2011

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Kozłów 'Wszyscy Razem’ w Kozłowie

Cel:

Celem projektu jest przygotowanie młodzieży do publicznych wystąpień, wypracowanie narzędzi do poznawania i oceny środowiska oraz wdrożenie młodych ludzi do uczestnictwa w życiu społecznym gminy

Odbiorcy projektu:

Uczestnicy projektu to 15 osób w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Uczestnicy przygotują przemówienia zgodnie z zasadami sztuki krasomówczej, wezmą czynny udział w sesji Rady Gminy, w wyjeździe studyjnym do redakcji radiowej i telewizyjnej, w warsztatach (elokucja, mnemotechniki, dykcja i emisja głosu), założą kabaret młodzieżowy, obejrzą występ profesjonalnej grupy kabaretowej, napiszą teksty satyryczne ukazujące mankamenty otaczającej ich rzeczywistości w krzywym zwierciadle (poddane ocenie i krytyce, z przymrużeniem oka), nawiążą kontakty z lokalnymi gawędziarzami. Młodzi mówcy opowiedzą spisane przez siebie lokalne legendy przedszkolakom (najbardziej wymagającej grupie słuchaczy). Ponadto wykonają plakaty promujące projekt, zaproszenia, ogłoszenia, artykuły do prasy i na stronie www.

Budżet projektu: 10 300 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Kozłów 'Wszyscy Razem’ w Kozłowie

Miejscowość: Kozłów

Ulica, nr domu i lokalu: Kozłów 64

Kod pocztowy i Poczta: 32-241 Kozłów

Województwo: małopolskie

Powiat: miechowski

Adres strony internetowej: –

Odważ się i mów!.

F2PM+2Q Kozłów, Polska

Więcej