Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Festiwal KANF – Kompletnie Awangardowych Nagrań Filmowych. - 2011

Realizowany przez:

Towarzystwo Miłośników Piątku i Okolic w Piątku

Cel:

Celem projektu jest budowanie wiary we własne siły, poszerzanie samoświadomosci oraz motywowanie do dalszego samorozwoju 15-osobowej grupy młodzieży z gminy Piatek poprzez stawianie im wyzwań do samodzielnej realizacji w ramach projektu.

Odbiorcy projektu:

Jest to 15-osobowa grupa młodzieży chcąca kontynuować przygode, w której wspólnie mogą zrealizować swoje pomysły. Młodzież mieszka na terenie gminy. Część osób już zgłosiła swoją chęć udziału w projekcie, pozostałych bedziemy rekrutowac metoda kuli sniegowej-z pomoca osób, które już się zgłosiły.

Opis projektu:

Celem projektu jest budowanie wiary we własne siły, poszerzanie samoświadomości oraz motywowanie do dalszego samorozwoju młodych ludzi mieszkających w gminie Piątek. Aby zrealizować ten cel zorganizowane zostaną warsztaty z budowania zespołu oraz warsztaty filmowe dla młodzieży, która w ich ramach opracuje scenariusz klipu promującego gminę, nakręci ten klip oraz zorganizuje pierwszy festiwal filmowy w gminie. Ogłoszony zostanie także konkurs na najciekawszy klip, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy.

Budżet projektu: 8 415 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Towarzystwo Miłośników Piątku i Okolic w Piątku

Miejscowość: Piątek

Ulica, nr domu i lokalu: Pokrzywna 1

Kod pocztowy i Poczta: 99-120 Piątek

Województwo: łódzkie

Powiat: łęczycki

Adres strony internetowej: –

Festiwal KANF – Kompletnie Awangardowych Nagrań Filmowych.

Pokrzywna 14, 99-120 Piątek, Polska

Więcej