Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Magiczna podróż po Łasku i okolicy – warsztaty fotograficzne. - 2011

Realizowany przez:

Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku

Cel:

Podniesienie poczucia własnej wartości w grupie młodzieży i środowisku lokalnym. Nabycie umiejętności społecznych tj.: wzajemna komunikacja, praca w grupie. Wskazanie młodzieży sposobu twórczego i kreatywnego spedzenia czasu.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z gminy Łask w wieku 15-18 lat.

Opis projektu:

Celem projektu jest m.in. wskazanie młodzieży metod kreatywnego i twórczego wykorzystania wolnego czasu. Podniesienie ich poczucia wartości w grupie rówieśników oraz lokalnej społeczności, nabycie umiejętności m.in. komunikacji społecznej, wykorzystania swoich pomysłów do realizacji fotograficznych tematów związanych z miejscem, w którym mieszkają. Lepsze poznanie swoich miejscowości i ich mieszkańców. Kolejnym celem jest profesjonalne poznanie zasad fotografowania cyfrowewgo i cyfrowej obróbki zdjęć pod kierunkiem instruktora. Projekt jest potrzebą, którą młodzi ludzie, zamierzający fotografować, zgłaszają podczas spotkań i rozmów z nauczycielami, bibliotekarzami. W dobie kiedy cyfrowe aparaty fotograficzne są dostępne coraz szerszym odbiorcom, coraz więcej młodych osób jest zainteresowanych zdobyciem profesjonalnych umiejętności w tym zakresie. Zaplanowane działania to warsztaty fotograficzne (teoria i praktyka), obejrzenie wystaw fotograficznych w łódzkich galeriach. Zaplanowano zorganizowanie wystawy fotograficznej prac młodych fotografów pt. „Magiczna podróż po Łasku i okolicach”, wydanie folderu z przebiegu projektu.

Budżet projektu: 9 400 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku

Miejscowość: Łask

Ulica, nr domu i lokalu: 9 Maja 6

Kod pocztowy i Poczta: 98-100 Łask

Województwo: łódzkie

Powiat: łaski

Adres strony internetowej: www.biblioteka.lask.pl

Magiczna podróż po Łasku i okolicy – warsztaty fotograficzne.

9 Maja 6, 98-100 Łask, Polska

Więcej