Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wyryki – krajobraz prz(e)yszłości. - 2011

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Poleskie

Cel:

Celem projektu jest wyrównywanie szans młodzieży mieszkającej we wsi Wyryki poprzez rozwijanie jej zainteresowań, doskonalenie umiejętnosci w zakresie komunikacji interpersonalnej i pracy w grupie, rozwijanie u niej znajomości atrakcyjnych technik multimedialnych, a także aktywizację młodzieży w pracy na rzecz lokalnej społeczności i na rzecz ochrony lokalnego dziedzictwa kultury.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu bedą mieszkancy Wyryk w wieku 13 – 19 lat – w tym uczniowie Zespołu Szkół w Wyrykach, którzy dobrowolnie zgłosza sie do udziału w projekcie, odpowiadajac na ogłoszenie – plakaty zostaną rozwieszone w szkole.

Opis projektu:

W ramach projektu uczestnicy wezmą udział w warsztatach dziennikarskich, komunikacji interpersonalnej, warsztatach edukacji przestrzennej i technik multimedialnych. Przedmiotem działan będzie ok. 10 wybranych domów drewnianych z Wyryk – uczestnicy opiszą historię ich mieszkańców, wyrysują ich plany, zaprojektują ich modernizację zgodną z tradycją miejsca oraz wykonają modele i grafiki 3D, które pokażą, jak domy te mogą wygladać w przyszłosci. Efekty działań zostaną zaprezentowane wszystkim mieszkańcom wsi na wystawie, jak również w formie folderów, pocztówek i na stronie www projektu.

Budżet projektu: 13 500 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Poleskie

Miejscowość: Włodawa

Ulica, nr domu i lokalu: Piłsudzkiego 24

Kod pocztowy i Poczta: 22-200 Włodawa

Województwo: lubelskie

Powiat: włodawski

Adres strony internetowej: –

Wyryki – krajobraz prz(e)yszłości.

aleja Jana Pawła II 31/3, 22-200 Włodawa, Polska

Więcej