Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Filmowa Szkolna7. - 2011

Realizowany przez:

Nadbużańskie Stowarzyszenie Edukacyjne we Włodawie

Cel:

Celem jest kontynuowanie poprzednich działań, które pozwolą na ukształtowanie świadomego odbiorcy filmu, wyposażonego w umiejetność pogłebionego jego odbioru.

Odbiorcy projektu:

Bezposrednim odbiorca jest 20 uczniów w wieku 13 – 14 lat z Publicznego Gimnazjum nr 1 we Włodawie.

Opis projektu:

Młodzież organizując warsztaty filmowe na terenie szkół powiatu włodawskiego, chce włączyć środowisko lokalne, szczególnie młodzież, do aktywnego uczestnictwa w kulturze poprzez udział w przygotowanych przez uczestników konkursie, tym razem na film krótkometrażowy. Wykaże się jako twórca regulaminu konkursu, zorganizuje jego przebieg. Pracować będzie pod opieką profesjonalistów z zakresu filmu: dwóch trenerów z zakresu filmoznawstwa, instruktora-informatyka oraz studentki filmoznawstwa. Efekty pracy będą przedstawione społeczeństwu lokalnemu w czasie 'Włodawskiego Młodzieżowego Dnia Filmu’. Na jego obchody złożą się przygotowane przez uczniów prezentacje multimedialne o tematyce filmowej, wywiady i spotkania z gośćmi ze świata filmu (Telewizji Lublin), debaty, projekcja sekwencji filmowych itp.

Budżet projektu: 8 850 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Nadbużańskie Stowarzyszenie Edukacyjne we Włodawie

Miejscowość: Włodawa

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 7

Kod pocztowy i Poczta: 22-200 Włodawa

Województwo: lubelskie

Powiat: włodawski

Adres strony internetowej: http://www.nsewlodawa.pl

Filmowa Szkolna7.

Wiejska 6, 22-200 Włodawa, Polska

Więcej