Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

SPAM – Stoczkowski Portal Aktywnej Młodzieży. - 2011

Realizowany przez:

Miejski Ośrodek Kultury w Stoczku Łukowskim

Cel:

Celem projektu jest podniesienie umiejętnosci własciwego poznania swojego środowiska, nawiązywania kontaktów w najbliższym otoczeniu i pozyskiwaniu wsparcia u grupy 18 osób w wieku 13-16 lat z terenu Stoczka Łukowskiego w okresie od 01.01.2012 do 31.07.2012 poprzez stworzenie i prowadzenie przez nich portalu internetowego przeznaczonego dla młodych ludzi.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu bedzie grupa 18 osób w wieku 13-16 lat ze Stoczka Łukowskiego, która dotychczas nie brała udziału w projektach pozaszkolnych.

Opis projektu:

W ramach projektu młodzież stworzy portal internetowy, na którym będą relacjonować wydarzenia zachodzące w ich środowisku z ich perspektywy, stworzą kanał do prezentowania swoich zainteresowań, osiągnięć, pasji oraz umożliwią nawiązywanie kontaktów pomiędzy młodymi ludźmi z terenu i okolic Stoczka Łukowskiego. Uczestnicy wezmą też udział w warsztatach dziennikarskich, wizycie studyjnej w redakcji dużego portalu internetowego. Na zakończenie młodzież zaplanowała zorganizowanie imprezy charytatywnej dla mieszkańców. Efektami będzie wzrost umiejętności w zakresie poznawania własnego środowiska, wyrażania własnych poglądów, pracy w grupie, komunikacji a także nawiązywania nowych kontaktów.

Budżet projektu: 11 170 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Ośrodek Kultury w Stoczku Łukowskim

Miejscowość: Stoczek Łukowski

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Piłsudskiego 2a

Kod pocztowy i Poczta: 21-450 Stoczek Łukowski

Województwo: lubelskie

Powiat: łukowski

Adres strony internetowej: http://stoczek-lukowski.pl

SPAM – Stoczkowski Portal Aktywnej Młodzieży.

Piłsudskiego 71, 21-450 Stoczek Łukowski, Polska

Więcej