Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Po nitce do kłębka – aktywni społecznie - 2011

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Partnerstwo Sztuk w Gołdapi

Cel:

Zwiększenie umiejętności w zakresie podejmowania samodzielnych decyzji oraz zmniejszenie barier w nawiązaniu kontaktów społecznych poprzez rozwijanie zainteresowań teatralnych, rękodzieła artystycznego i dziennikarskich oraz fotografii poprzez działania warsztatowe, planowanie i organizowanie imprez.

Odbiorcy projektu:

Młodzież pragnąca rozwijać swoja wiedze i umiejętności związane z
Teatrem ulicznym, rękodziełem artystycznym, dziennikarstwem, ale
nieumiejąca zaplanować swój czas ani pokonać bariery w kontaktach
interpersonalnych. 25 osób w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Projekt skierowany jest do młodych ludzi z Gołdapi woj. warmińsko- mazurskie zainteresowanych teatrem ulicznym, rękodziełem artystycznym i dziennikarstwem z fotografią. W ciągu 18 miesięcy zostaną przeprowadzone warsztaty teatru ulicznego, rękodzieła artystycznego i dziennikarskie z fotografią, w ramach których 25 osobowa grupa młodzieży zdobędzie wiedzę i umiejętności, a następnie będzie tworzyć artykuły i informacyjne materiały fotograficzne oraz spektakle uliczne. Pod kierunkiem fachowców młodzież przygotuje prace rękodzieła artystycznego, z których powstanie wystawa. Na bieżąco będą pisane notatki i robione fotografie pokazujące aktualne wydarzenia kulturalne i społeczne z powiatu gołdapskiego. Spektakle uliczne powstaną w oparciu o scenariusze przygotowane przez młodzież i przedstawione podczas cyklicznych imprezy w naszym mieście. Podsumowaniem projektu będzie widowisko na placu w Gołdapi połączone z wystawą rękodzieła artystycznego.

Budżet projektu: 57 450 zł

Dotacja: 40 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Partnerstwo Sztuk w Gołdapi

Miejscowość: Gołdap

Ulica, nr domu i lokalu: Krótka 2

Kod pocztowy i Poczta: 19-500 Gołdap

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: gołdapski

Adres strony internetowej: –

Po nitce do kłębka – aktywni społecznie

Żeromskiego 2, 19-500 Gołdap, Polska

Więcej