Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

MDM – Młodzi dla Młodych - 2011

Realizowany przez:

Fundacja Zachęta w Pieszkowie

Cel:

Zwiekszenie umiejętności rozwoju osobistego dla 30 dziewcząt i chłopców w wieku 13-19 lat z terenów Gminy Górowo Iławeckie w terminie 01 czerwca 2011 do 31 sierpnia 2012 poprzez zajęcia edukacyjno- integracyjne.

Odbiorcy projektu:

Młodzież wywodząca się z terenów wiejskich Gminy Górowo Iławeckie.

Opis projektu:

Projekt realizowany z/i dla młodych ludzi w terminie od 01-06-2011 do 31-08-2012 r. będzie realizowany z grupą 30 osób z terenu Gminy wiejskiej Górowo Iławeckie. Pomysł projektu powstał w czasie spotkania z młodzieżą, na którym młodzież określiła działania i co chce robić – Gazeta Młodzi dla Młodych – dwumiesięcznych opisujący działania w środowisku młodzieżowym zainteresowania (historia, sport, moda, kulinaria, motoryzacja, ekologia, fotografia). Zaplanowane działania: zarządzanie projektem; promocja; rekrutacja; stworzenie zespołów roboczych; warsztaty; tworzenie i edycja gazetki; konsultacje indywidualne; atrakcje miesiąca; podsumowanie projektu; spotkania monitorujące.

Budżet projektu: 59 850 zł

Dotacja: 40 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Fundacja Zachęta w Pieszkowie

Miejscowość: Pieszkowo

Ulica, nr domu i lokalu: Pieszkowo 56

Kod pocztowy i Poczta: 11-220 Górowo Iławieckie

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: bartoszycki

Adres strony internetowej: http://www.fundacjazacheta.pl

MDM – Młodzi dla Młodych

Pieszkowo 16, 11-220, Polska

Więcej