Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

W życie z pasją - 2011

Realizowany przez:

Stowarzyszenie SZOK – skuteczni, zdecydowani, operatywni, kreatywni w Radlinie

Cel:

Zwiększenie wiary we własne możliwosci, głębsze poznanie siebie, zwiększenie umiejętności samodzielnego i aktywnego planowania własnej przyszłosci w grupie 28 osób (14 chłopców i 14 dziewcząt) w wieku 13-19 lat z miejscowości Radlin w terminie 1.09.2011 do 30.11.2012 poprzez wspólne wielokierunkowe działania zmierzające do przygotowania i wystawienia etiudy teatralnej pt. Z
pasja przez życie.

Odbiorcy projektu:

28 osób (14 chłopców i 14 dziewcząt) w wieku 13-19 lat z miejscowości Radlin .

Opis projektu:

Projekt ma na celu zwiększenie wiary we własne możliwości, głębsze poznanie siebie oraz aktywne planowanie swojej przyszłości. Jego osią przewodnią będzie rozwijanie pasji oraz budowa własnego wizerunku poprzez przygotowanie i przedstawianie etiudy teatralnej pt. „Z pasją przez życie” w wersji angielsko-polskiej. Uczestnicy projektu rozwiną istotne umiejętności społeczne m.in. wyrażanie siebie, prezentowanie swojego zdania, podtrzymywanie pozytywnych relacji, co zwiększy ich wiarę w siebie. Zajęcia w formie warsztatowej będą uwzględniały rolę młodzieży w trakcie ich planowania, realizacji i ewaluacji. Będą obejmowały: warsztaty artystyczno- teatralne połączone z wizytami studyjnymi w teatrze, informatyczne, techniczne, językowe, zajęcia z wizerunku. Warsztaty pomogą młodzieży w zakresie: dykcji, interpretacji teksu, ruchu scenicznego i aranżacji scenografii. Młodzież nauczy się dokonywać świadomych wyborów, tworzyć harmonogram, planować, wykorzystywać zasoby i świętować sukces.

Budżet projektu: 62 962 zł

Dotacja: 39 600 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie SZOK – skuteczni, zdecydowani, operatywni, kreatywni w Radlinie

Miejscowość: Radlin

Ulica, nr domu i lokalu: K. Makuszyńskiego 17

Kod pocztowy i Poczta: 44-310 Radliny

Województwo: śląskie

Powiat: wodzisławski

Adres strony internetowej: –

W życie z pasją

Pawła Stalmacha 8A, 44-310 Radlin, Polska

Więcej