Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Poszukiwania tożsamości Bornego Sulinowa - 2007

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Trzeźwościowe Klubu Abstynenta Pierwszy Krok w Bornem Sulinowie

Cel:

Nabycie umiejętności przez młodzież w wieku od 13 do 19 lat u około 40 osób w tworzeniu filmów krótkometrażowych poprzez warsztaty dziennikarskie, filmowe, montażowe w Bornem Sulinowie w okresie od 15.06.2007r. do 31.03.2008r. oraz integrowanie się młodzieży z różnych grup młodzieżowych we wspólnym działaniu.

Odbiorcy projektu:

Młodzierż w wieku 13 – 19 lat z gminy Borne Sulinowo.

Opis projektu:

Nabycie umiejętności przez młodzież w wieku od 13 do 19 lat u około 40 osób tworzenia filmów krótkometrażowych poprzez warsztaty dziennikarskie, filmowe, montażowe. Dotacja przeznaczono na stworzenie Klubu Filmowego dla młodzieży w Bornem Sulinowie przy Centrum Kultury i Rekreacji. Udostępnione pomieszczenie przez CKiR przekształcono na Klub Filmowy, w którym odbywają się warsztaty z młodzieżą. Warsztaty prowadzone są przez instruktora 2-3 godziny w tygodniu. Uczestnikami warsztatów filmowych jest młodzież z Bornego Sulinowa i społeczność lokalna, 15 wolontariuszy z Centrum Wolontariatu z Bornego Sulinowa, młodzież ze Stowarzyszenia Trzeźwościowego Klubu Abstynenta Pierwszy Krok . Młodzież biorąca udział w warsztatach zdobywa umiejętności: dziennikarskie w przeprowadzaniu wywiadu, filmowe podczas – filmowania, montażu, nagrywania i projekcji. Środowisko lokalne zdobywa wiedzę na temat ciekawych ludzi mieszkających w Bornem Sulinowie i jego okolicach. Poznaje przyrodę i historię miasta i gminy dzięki wyświetlanym reportażom Klubu Filmowiego. Borne Sulinowo ma klub, który jest miejscem spotkań młodzieży dzięki czemu integruje się. Klub jest kinem dla mieszkańców, którego nie mieli.
Dotację przeznaczono na zakup sprzętu (kamery, projektora, kina domowego, ekranu, statywu) materiałów biurowych (papier do drukarki – gramatura 80, 160 200, papier fotograficzny; długopisy, płyty dvd, notatniki, i in.), zakup literatury fachowej – prenumerata, honorarium dla instruktora warsztatów, opłatę za korzystanie z internetu w kafejce, opłatę za wykonanie strony internetowej Klubu Filmowego przy Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie, organizację imprezy na zakończenie projektu.

Budżet projektu: 34 380 zł

Dotacja: 16 000 zł

Rocznik: 2007

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Trzeźwościowe Klubu Abstynenta Pierwszy Krok w Bornem Sulinowie

Miejscowość: Borne Sulinowo

Ulica, nr domu i lokalu: Szpitalna 1

Kod pocztowy i Poczta: 78-449 Borne Sulinowo

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: szczecinecki

Adres strony internetowej: –

Poszukiwania tożsamości Bornego Sulinowa

Aleja Niepodległości 4, 78-449 Borne Sulinowo, Polska

Więcej