Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Złota rybka - 2006

Realizowany przez:

Publiczne Gimnazjum w Nowym Miszewie

Cel:

Celem projektu jest zaangażowanie gimnazjalistów w prowadzenie realnego przedsiębiorstwa – szkolnego sklepiku, pomoc młodzieży w odkrywaniu własnych możliwości twórczych, poznanie procedur niezbędnych do założenia działalności gospodarczej, rozwijanie umiejętności planowania i organizowania własnej pracy, współdziałania w zespole, przyjmowania odpowiedzialności za własną przyszłość.

Odbiorcy projektu:

Odbiorcy projektu to uczniowie klas I-III Publicznego Gimnazjum w Nowym Miszewie.

Opis projektu:

Przedsiębiorczość cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszej młodzieży gimnazjalnej, która chętnie uczestniczy w konkursie organizowanym przez NBP i Gazetę Wyborczą – Z klasy do kasy oraz w tworzeniu i prowadzeniu wirtualnego przedsiębiorstwa w ramach Fundacji Komandor. Nasz projekt jest kontynuacją wcześniejszych działań, których celem jest pogłębienie wiedzy i umiejętności poprzez prowadzenie realnego przedsiębiorstwa – sklepiku szkolnego Złota rybka. Na początku projektu przeprowadzony będzie cykl warsztatów poświęconych przedsiębiorczości, marketingu, reklamie, gdzie młodzi ludzie poznają zasady tworzenia, prowadzenia i funkcjonowania małego przedsiębiorstwa handlowego. Dotacja zostanie przeznaczona na wyposarzenie sklepiku, artukuły biurowe oraz wyjazd dzieci na wycieczkę.

Budżet projektu: 7 000 zł

Dotacja: 3 500 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Publiczne Gimnazjum w Nowym Miszewie

Miejscowość: Nowe Miszewo

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 2

Kod pocztowy i Poczta: 09-470 Bodzanów

Województwo: mazowieckie

Powiat: płocki

Adres strony internetowej: –

Złota rybka

Parkowa 10, 09-471 Nowe Miszewo, Polska

Więcej