Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Dołącz do Masłów Info – netclub! - 2006

Realizowany przez:

Grupa nieformalna Masłów Info w Woli Kopcowej

Cel:

Celem projektu jest wspólne zorganizowanie klubu internetowego przy redakcji TV Masłów Info, tak aby jak najwięcej osób mogło korzystać z dostępu do internetu a przy okazji poznawało tajniki cyfrowej obróbki wideo, cyfrowej fotografii, publikacji treści w internecie oraz sposobów wyszukiwania cennych informacji. Chętni zasilą szeregi redakcji portalu Masłów Info.

Odbiorcy projektu:

Głównymi odbiorcami będzie młodzież w wieku 13-19 lat, zamieszkała głównie w sołectwie Wola Kopcowa jak również z sąsiednich sołectw położonych w bliskiej odległości od planowanego klubu.

Opis projektu:

Uruchomienie w pomieszczeniach Domu Ludowego sali z dostępem do internetu ma zapewnić młodym mieszkańcom zapoznanie się z obsługą internetu, będzie miejscem spotkań i wymiany doświadczeń, pozwoli wyrównać poziom wiedzy informatycznej w stosunku do młodzieży miejskiej. Działania: dotacja na akcję informująca na tablicach ogłoszeń w całej gminie oraz na stronach www i tv Masłów Info, dotacja na 2 spotkania organizacyjne w tym spotkanie na temat wykorzystywania internetu do komunikacji międzyludzkiej, wykupienie przez Urząd Gminy szybkiego łącza do budynku, dotacja na zakup serwera Linux na wykonanie rozdzielenia łącza oraz techniczne utrzymanie sieci, złożenie 4 używanych komputerów z części od sponsorów przez uczestników projektu co da młodzieży możliwość praktycznego zapoznania się z budową komputerów . Efektem będzie uruchomienie klubu z bezpłatnym dostępem do internetu.

Budżet projektu: 10 460 zł

Dotacja: 5 500 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Grupa nieformalna Masłów Info w Woli Kopcowej

Miejscowość: Wola Kopcowa

Ulica, nr domu i lokalu: Świętokrzyska 86

Kod pocztowy i Poczta: 26-001 Masłów

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: kielecki

Adres strony internetowej: –

Dołącz do Masłów Info – netclub!

Świętokrzyska 33, 26-001 Wola Kopcowa, Polska

Więcej