Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Klub Informacyjno – Doradczy Kreator Przyszłości - 2006

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Mamy Wielkie Serca w Świnicach Warckich

Cel:

Projekt ma na celu wyrównanie szans społecznych młodzieży, której obiektywne czynniki (wynikające z miejsca zamieszkania) uniemożliwiają równość startu w dorosłe życie.
Celem szczegółowy projektu jest wyposażenie gimnazjalisty w umiejętności i wiadomości oraz wykorzystanie ich w praktycznym działaniu poza dotychczasowym środowiskiem życia, dostęp do wszelkiego rodzaju informacji potrzebnych w życiu, budowanie pewności siebie.

Odbiorcy projektu:

Projekt skierowany jest dla uczniów szkół gimnazjalnych z lokalnego środowiska – Gimnazjum w Świnicach Warckich i Gimnazjum przy SOSW Stemplew.

Opis projektu:

Zajęcia w klubie odbywać się będą w formie warsztatowej, zaplanowane są również wyjazdy do dużych miast – ośrodków kulturalnych i naukowych. Zadania zawarte w projekcie ułożone są w taki sposób by dziecko kończące gimnazjum, podejmujące naukę w mieście, bez kompleksów sięgało po propozycje i możliwości jakie daje duża miejscowość, aby nie zgubiło się w nowej rzeczywistości, aby potrafiło być inicjatorem wielu działań na polu nowej płaszczyzny szkolnej.

Budżet projektu: 15 756 zł

Dotacja: 6 000 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Mamy Wielkie Serca w Świnicach Warckich

Miejscowość: Świnice Warckie

Ulica, nr domu i lokalu: Kościuszki 14

Kod pocztowy i Poczta: 99-140 Świnice Warckie

Województwo: łódzkie

Powiat: łęczycki

Adres strony internetowej: –

Klub Informacyjno – Doradczy Kreator Przyszłości

Kościuszki 30, 99-140 Świnice Warckie, Polska

Więcej