Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Tele Wizja na przyszłość - 2006

Realizowany przez:

Grupa nieformalna Młodzi, piękni i bez przyszłości? w Szydłowcu

Cel:

Celem głównym zadania jest aktywizacja społeczna i kulturalna młodzieży oraz budowanie sieci informacji o zasięgu lokalnym i regionalnym.

Odbiorcy projektu:

Odbiorcami bezpośrednimi projektu jest szydłowiecka młodzież nie mająca dostępu do wyższych form kultury. Alternatywą do nicnierobienia może okazać się stworzenie telewizji lokalnej. Jest to możliwość do uczestnictwa w warsztatach, takich jak filmowe.

Opis projektu:

Chcemy stworzyc telewizje lokalną. Program emitowny byłby raz na dwa tygodnie.
Odbiorcami projektu są gimnazjaliści i licealiści biorący udział w warsztatach, realizujący program telewizyjny oraz odbiorcy telewizji lokalnej. Projekt zakłada podjęcie wielopoziomowych działań edukacyjnych polegających na dostarczeniu podstawowej wiedzy z zakresu realizacji telewizyjnej, filmowej i fotograficznej. Podniesienie motywacji młodzieży w zakresie tworzenia i realizacji własnych działań polegających na pracy z obrazem, jak również dostarczenia informacji mieszkańcom Szydłowca. Projekt kładzie szczególny nacisk na zmianę postaw młodzieży, zaangażowaniu jej w życie kulturalne i społeczne Szydłowca.
Projekt to możliwość uczestnictwa w warsztatach takich jak filmowe czy fotograficzne, poznania wielu, interesujących ludzi, wymiana doświadczeń i pomysłów, możliwe też ,że na przyszłe życie zawodowe.

Budżet projektu: 13 700 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Grupa nieformalna Młodzi, piękni i bez przyszłości? w Szydłowcu

Miejscowość: Szydłowiec

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek Wielki 3

Kod pocztowy i Poczta: 26-500 Szydłowiec

Województwo: mazowieckie

Powiat: szydłowiecki

Adres strony internetowej: –

Tele Wizja na przyszłość

Kielecka 38, 26-500 Szydłowiec, Polska

Więcej