Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Przygoda z latawcem - 2006

Realizowany przez:

Dom Kultury w Dubience

Cel:

Ożywienie pozaszkolnego życia miejscowej młodzieży i dostarczenie jej impulsu, który ukierunkuje zainteresowania, da okazję nabycia nowych umiejętności ( konstruowanie latawców i modeli samolotów, praca z aparatem cyfrowym) i doskonalenia tych już posiadanych ( praca z komputerem), a także podniesie poziom samooceny poprzez propagowanie sportów latawcowych i promowanie uroku rodzinnych stron.

Odbiorcy projektu:

Adresaci projektu to gimnazjaliści i pierwszoklasiści z liceum z Dubienki.

Opis projektu:

Celem zaplanowanych przez nas działań jest uaktywnienie miejscowej młodzieży, ukierunkowanie zainteresowań uczestników projektu, dowartościowanie ich działań oraz utwierdzenie ich w przekonaniu o atrakcyjności miejsca, w którym przyszło im żyć. Adresat projektu to młodzież z Dubienki i najbliższej okolicy. Aby zrealizować zaplanowane cele, zamierzamy zorganizować warsztaty modelarskie oraz reportersko – komputerowe. Tematem łączacym wymienione formy zajęć będą latawce oraz festiwal latawcowy, który zakończy realizację projektu. Planujemy także szereg konkursów towarzyszących. Efekty działań to: ożywienie pozaszkolnego życia młodzieży przez zaangażowanie w nowych, nieznanych formach zajęć, wykonanie przez uczestników latawców i modeli latających. Zorganizujemy festiwal latawców, a ideę sportu modelarskiego będziemy propagować na wykonanej w ramach projektu stronie www. Dotacja zostanie przeznaczona na prowadzenie zajęć, zakup materiałów modelarskich i plastycznych oraz sprzętu potrzebnego do realizacji zajęć, wyjazd na zawody oraz na organizację festiwalu latawcowego.

Budżet projektu: 10 700 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Dom Kultury w Dubience

Miejscowość: Dubienka

Ulica, nr domu i lokalu: 3 Maja 19

Kod pocztowy i Poczta: 22-145 Dubienka

Województwo: lubelskie

Powiat: chełmski

Adres strony internetowej: –

Przygoda z latawcem

Cerkiewna 2, 22-145 Dubienka, Polska

Więcej