Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Z przeszłości w przyszłość - 2006

Realizowany przez:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Rutyny w Szczucinie

Cel:

Celem projektu jest: nauczenie techniki robienia i obróbki technicznej zdjęć, nauczenie elementów montażu filmowego, technik grafiki komputerowej i warsztatu dziennikarskiego, poszerzenie wiedzy na temat gatunków publicystycznych, wzmocnienie poczucia tożsamości z lokalną społecznością, poznawanie historii i tradycji małej ojczyzny, rozwój umiejetności interpersonalnych.

Odbiorcy projektu:

Grupą odbiorców projektu będą drugoklasiści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie w wieku od 17-18 lat. Młodzież uczęszczająca do liceum pochodzi ze Szczucina i pobliskich terenów wiejskich.

Opis projektu:

Projekt ma na celu zapoznanie młodych ludzi z pochodzeniem, historią regionu, ludźmi zasłużonymi, którzy zamieszkiwali nasze tereny, a zarazem pokazać współczesność oraz obecne możliwości rozwoju miejscowości. Pokazać młodych ludzi, którzy deklarują wspólne działania na rzecz rozwoju Szczucina oraz swój powrót po ukończeniu studiów. Młodzież będzie mogła liczyć na zaangażowanie osób z zewnątrz, między innymi miejscowego fotografa przy pomocy którego zostanie nakrecony film. Po zakończeniu prac w czerwcu przewidywana jest kontunuacja w następnych latach.

Budżet projektu: 12 310 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Rutyny w Szczucinie

Miejscowość: Szczucin

Ulica, nr domu i lokalu: Witosa 2

Kod pocztowy i Poczta: 33-230 Szczucin

Województwo: małopolskie

Powiat: dąbrowski

Adres strony internetowej: –

Z przeszłości w przyszłość

Rynek 1, 33-230 Szczucin, Polska

Więcej