Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ogniwa - 2007

Realizowany przez:

Stowarzyszenie 'Tratwa’ w Olsztynie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie i promocja doświadczeń i wiedzy zdobytej w czasie realizacji projektu modelowego „Złoty Piasek”.

Odbiorcy projektu:

Osoby zainteresowane realizacją projektu „Złoty Piasek” oraz osoby zainteresowane pracą na rzecz równych szans młodzieży z małych miejscowości w obszarze relacji międzypokoleniowych i tradycji niematerialnej.

Opis projektu:

Projekt polega na wypracowaniu i praktycznym wdrożeniu nowego sposobu wykorzystania metody pracy stosowanej w programie „Złoty Piasek”. W trakcie realizacji projektu w pięciu wsiach powiatu Ełckiego chcemy, w oparciu o prowadzone poprzednio prace, stworzyć multimedialne odpowiedniki „opowiadaków”, które stwarzałyby możliwość skuteczniejszego upowszechniania metody, a jednocześnie pełniłyby funkcje wirtualnych wiejskich muzeów. W oparciu o nie, chcemy budować ofertę edukacyjną dla szkół z miast. Wirtualne muzea mogą także stawać się elementem programów rozwoju turystyki kulturowej.

Budżet projektu: 16 400 zł

Dotacja: 10 000 zł

Rocznik: 2007

Nitka: Projekty Modelowe

Stowarzyszenie 'Tratwa’ w Olsztynie

Miejscowość: Olsztyn

Ulica, nr domu i lokalu: Parkowa 1

Kod pocztowy i Poczta: 10-233 Olsztyn

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: m. Olsztyn

Adres strony internetowej: http://www.tratwa.pl

Ogniwa

Parkowa 1, 11-041 Olsztyn, Polska

Więcej