Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowi animatorzy kultury - 2006

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania i Rozwoju Wsi Lubelskiej w Zaliszczu

Cel:

Celem projektu jest stworzenie liderskiej grupy młodzieży propagującej pedagogikę cyrku, animującej życie kulturalne na wsi i przekazującej dobre wzorce zachowania oraz sposoby na ciekawe i kreatywne spędzanie czasu wolnego.

Odbiorcy projektu:

Uczestnicy to 15 osobowa grupa młodzieży, która weźmie udział w warsztatach (cyrkowych, gier, zabaw i tańców integracyjnych oraz dotyczących organizacji imprez masowych), a także sprawdzi się w działaniu organizując i uświetniając imprezy szkolne i środowiskowe.

Opis projektu:

Zdobyte umiejętności cyrkowe będą przekazywane przez młodzieżowych animatorów rówieśnikom oraz wszystkim chętnym osobom podczas sobotnich zajęć prowadzonych w sali gimnastycznej i remizach strażackich na terenie gminy. Warsztaty będą prowadzone przez animatorów PSPiA KLANZA, a ich efektem będzie zdobycie przez młodych ludzi cennych umiejętności wodzirejskich i cyrkowych, na które obecnie jest duże zapotrzebowanie. Wierzymy, że grupa Młodzieżowych Animatorów Kultury stanie się wizytówką naszej gminy i przyczyni się do jej promocji.

Budżet projektu: 15 810 zł

Dotacja: 5 000zł zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania i Rozwoju Wsi Lubelskiej w Zaliszczu

Miejscowość: Zaliszcze

Ulica, nr domu i lokalu: Zaliszcze

Kod pocztowy i Poczta: 21-222 Podedwórze

Województwo: lubelskie

Powiat: parczewski

Adres strony internetowej: –

Młodzieżowi animatorzy kultury

Zaliszcze 55, 21-222, Polska

Więcej