Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Bądź sobą w Sawinie - 2006

Realizowany przez:

Grupa Nieformalna z Sawina, Sawin

Cel:

Nabycie nowych umiejętności w dziedzinie wuizażu, fryzjerstwa, produkcji biżuterii, które mogą być przydatne w przyszłym zyciu zawodowym, możliwośc zaistnienia w środowisku lokalnym, integracja uczestników, twórcze wykorzystanie wolnego czasu, możliwośc odkrycia swoich talentów.

Odbiorcy projektu:

Dziewczęta w wieku 15-19 lat.

Opis projektu:

Istnieje potrzeba przeszkolenia młodych dziewcząt i wyposażenia ich w konkretne umiejętności, które mogą przydać się w przyszłym życiu zawodowym. W naszej gminie mało jest propozycji spotkań czy warsztatów dla młodych ludzi – dlatego chcemy przeprowadzić szereg kursów, wyjazdów, warsztatów. Dotyczyć one będą: projektowania biżuterii, metod zdrowego odżywiania, wizażu, elementów fryzjerstwa oraz warsztatów komputerowych. Działania rozpoczniemy od promocji warsztatów – poprzez rozdanie zaproszeń dla uczniów szkół gimnazjalnych i licealnych, część rozniesiemy po okolicznych domach. Sami poszukamy osób do prowadzenia warsztatów i zorganizujemy te spotkania. Dziełem naszego projektu będą osoby pewne siebie i umiejące się dobrze zaprezentować. Namacalnym efektem projektu będą wykonane przez nas: biżuteria, elementy ubioru oraz prezentacja multimedialna. Spotkania w 'klubie piękności’ odbywać się będą raz w tygodniu, a raz w miesiącu organizować będziemy wyjazdy do Lublina, Chełma na spotkania z profesjonalistami z zakładów jubilerskich, salonów fryzjerskich, salonów piękości i mody. Na cotygodniowe spotkania zapraszać będziemy specjalistów od wizażu, od makijażu, stylistów, projektantów mody, fryzjerów, dietetyków, specjalistów od fitness, areobiku i masażu.

Budżet projektu: 12 580 zł

Dotacja: 4 000 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Grupa Nieformalna z Sawina, Sawin

Miejscowość: Sawin

Ulica, nr domu i lokalu: Kościelna 16

Kod pocztowy i Poczta: 22-107 Sawin

Województwo: lubelskie

Powiat: chełmski

Adres strony internetowej: –

Bądź sobą w Sawinie

Zielona 5, 22-107 Sawin, Polska

Więcej