Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Podróże do wolności - 2006

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gimnazjum w Starkowie

Cel:

Celem projektu jest wprowadzenie młodzieży do świadomego korzystania z wolności rozumianej jako dobro określające ludzi w ich teraźniejszych i przyszłych działaniach w drodze do samorealizacji.

Odbiorcy projektu:

W działaniach uczestniczyć będzie młodzież gimnazjalna Gminy Trzebielino we współpracy z nauczycielami, rodzicami oraz wolontariuszami ze środowiska lokalnego.

Opis projektu:

Poprzez udział w zajęciach grupowych takich jak:gry inicjujące zespołową pracę, etiudy teatralne, projektowanie i wykonywanie figur, ćwiczenie różnych form ruchu, mimiki, gestu tworzonych postaci, oglądanie filmów i dyskusje po projekcji, młodzież odkrywać będzie samych siebie, rozpoznawać własne emocje, uczyć się komunikacji społecznej.Spodziewanym efektem działań jest wykształcenie wśród młodych ludzi postaw kreatywnych, z poczuciem odpowiedzialności za swój los, ceniących wolność, do której droga wiedzie przez wiedzę i samoświadomość, a która nie ma nic wspólnego z samowolą. Środki finansowe przeznaczone zostaną na zakup sprzętu nagłaśniającego, materiałów papierniczych, wizytę w teatrze, spotkanie z aktorem.

Budżet projektu: 16 676 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gimnazjum w Starkowie

Miejscowość: Starkowo

Ulica, nr domu i lokalu: Starkowo

Kod pocztowy i Poczta: 77-233 Suchorze

Województwo: pomorskie

Powiat: bytowski

Adres strony internetowej: http://

Podróże do wolności

Starkowo 17, 77-233, Polska

Więcej