Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Dla ciebie ściągniemy nawet gwiazdkę z nieba - 2006

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Brójcach

Cel:

Celem projektu jest pobudzenie aktywności młodzieży oraz szeroko rozumiana integracja. Fundamentalnym założeniem jest optymalny rozwój młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Odbiorcy to młodzież gimnazjalna która uczęszcza do Zespołu Edukacyjnego w Brójcach oraz ich starsi bracia i siostry uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, w wieku 13- 19 lat, razem 35 osób.

Opis projektu:

W toku systematycznych spotkań w grupach uczestnicy mają pogłębić swoją wiedzę, nauczyć się odpowiednio zachowywać we wzajemnych stosukach inerpersonalych, wspólnie organizować sobie czas wolny, jak również nauczyć się jak można sprawiać sobie niespodzianki wykorzystując nabyte umiejętności.Planowane działania to zagospodarowanie czasu wolnego tej grupie młodzieży poprzez organizację zajęć tematycznych rozwijających ich zainteresowania Wszystko to ma wpłynąć na wzmocnienie więzi pomiędzy poszczególnymi członkami rodzin, podkreślić rolę rodziny w wychowaniu dziecka. Podejmowane działania powinny przyczynić się do tego, by dzieci z tych rodzin stały się zdolne do możliwie samodzielnego myślenia, potrafiły pożytecznie spędzać wolny czas, nauczyły się prowadzić swoje własne życie tak, by dawać od siebie coś innym. Dotacja zostanie przeznaczona na organizację różnorodnych zajęć, warsztatów z zakresu florystyki i wykonywania witraży oraz wyjazdy z młodzieżą.

Budżet projektu: 15 805 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Brójcach

Miejscowość: Brójce

Ulica, nr domu i lokalu: Poznańska 1

Kod pocztowy i Poczta: 66-304 Brójce

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Dla ciebie ściągniemy nawet gwiazdkę z nieba

plac Wiosny Ludów 19, 66-304 Brójce, Polska

Więcej