Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młody Mały Przedsiębiorca - 2006

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Szkoły w Tokarach

Cel:

Najważniejszy cel to podniesienie poziomu kształcenia i pobudzanie aktywności młodzieży z wykorzystaniem technik informacyjnych i nauk ścisłych, podniesienie umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz pożyteczne zagospodarowanie czasu wolnego.

Odbiorcy projektu:

Projekt jest adresowany do dzieci i młodzieży z rejonu Tokar.

Opis projektu:

Projekt zakłada nabycie umiejętności potrzebnych do założenia małej firmy, gospodarstwa agroturystycznego np.: załatwianie niezbędnych spraw w Urzędzie Skarbowym, ZUS, PUP, KRUS, banku, wyliczenia kosztów budowy lub modernizacji, obliczanie wartości kredytowych z odsetkami, oraz promocji firmy lub gospodarstwa poprzez stronę internetową lub folder, prowadzonych również w języku angielskim. Działania w ramach projektu będą polegały na: 4 wyjazdach do wymienionych instytucji w Turku, spotkania z pracownikami, cotygodniowych 2-godz. warsztatach informatycznych, biznesowych i językowych oraz warsztatach plenerowych – wycieczki rowerowe i filmowanie kamerą cyfrową. Po realizacji projektu każdy z uczestników będzie umiał: obliczyć całkowity koszt kredytu, remontu lub budowy, podatek vat, posługiwać się internetem, tworzyć stronę WWW, przygotować prezentacje w Power Point lub folder w programie Publisher, nakręcić krótki film reklamowy i zamieścić go w prezentacji, na stronie WWW i folderze, umieścić komentarz w języku angielskim.

Budżet projektu: 11 550 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Szkoły w Tokarach

Miejscowość: Tokary Pierwsze

Ulica, nr domu i lokalu: Tokary Pierwsze 43

Kod pocztowy i Poczta: 62-704 Kawęczyn

Województwo: wielkopolskie

Powiat: turecki

Adres strony internetowej: –

Młody Mały Przedsiębiorca

Kawęczyn 41, 62-704, Polska

Więcej