Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Bawimy się w teatr – dając radość najmłodszym - 2006

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Pruszczu

Cel:

Celem projektu jest kształtowanie aktywnych postaw wśród młodzieży, wyposażenie jej w umiejętności podejmowania inicjatyw na rzecz własnego środowiska oraz zainspirowanie do poszukiwania nowych form działalności twórczej.

Odbiorcy projektu:

Odbiorcami projektu będą młodzi ludzie w wieku 14- 19 lat, uczniowie Gimnazjum w Serocku oraz szkół ponadpodstawowych.

Opis projektu:

Chcemy zorganizować Dzień Dziecka w trzech miejscowościach: Serocku, Łowinku i Pruszczu dla naszych najmłodszych mieszkańców. Będzie to impreza kompleksowa, oparta na działaniach teatralnych oraz na zabawie i konkursach dla najmłodszych, którą w całości przygotowaliby i prowadzili uczestnicy projektu. Projekt będzie realizowany od lutego do czerwca w Domu Kultury w Serocku, przez 16 osób w wieku 14-19 lat z pobliskich miejscowości. W trakcie cotygodniowych spotkań zostaną przeprowadzone warsztaty teatralne, młodzież będzie tworzyła scenariusz przedstawienia oraz program całej imprezy. Zobaczy, jak odbywają się próby w profesjonalnym teatrze, wykona scenografię oraz rekwizyty do przedstawienia. Odbędą się zajęcia zespołu teatralnego. W trakcie realizacji projektu, młodzież będzie tworzyć fotograficzną dokumentację swoich działań, z której powstanie wystawa, mająca swoje stałe miejsce w Domu Kultury. Efektem projektu będzie zmobilizowanie młodzieży do aktywności i samodzielności twórczej oraz zagospodarowanie czasu wolnego. Punkt kulminacyjny to Dzień Dziecka w trzech miejscowościach.

Budżet projektu: 8 750 zł

Dotacja: 4 500 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Pruszczu

Miejscowość: Pruszcz

Ulica, nr domu i lokalu: Pl. Poniatowskiego 10

Kod pocztowy i Poczta: 86-120 Pruszcz

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: świecki

Adres strony internetowej: –

Bawimy się w teatr – dając radość najmłodszym

Główna 23, 86-120 Pruszcz, Polska

Więcej