Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ciekawe miejsca i ludzie na ziemi zalewskiej - 2006

Realizowany przez:

Zespół Szkół w Zalewie

Cel:

Celem realizacji młodzieżowego przewodnika jest zachęcenie młodych mieszkańców Zalewa i ich znajomych do poznawania, odkrywania i propagowania walorów naszej 'Małej ojczyzny’ tzn. ziemi zalewskiej oraz tworzenia nowych inicjatyw i projektów na bazie posiadanych wiadomości.

Odbiorcy projektu:

Projekt kierowany jest do uczniów Zespołu Szkół w Zalewie,
Pośrednimi odbiorcami będą również mieszkańcy Zalewa i okolic oraz turyści.

Opis projektu:

Opracowanie przez członków koła historycznego, zainteresowanej młodzieży i Towarzystwa Miłośników Ziemi Zalewskiej przewodnika turystycznego 'Ciekawe miejsca i ludzie na ziemi zalewskiej’ oraz broszury edukacyjnej 'Zalewo w pytaniach i odpowiedziach’. Podczas prac nad realizacją projektu uczniowie zostaną podzieleni na grupy, których każda będzie miała do wykonania określone zadanie. W celu dokładniejszego poznania problemu poszczególne grupy będą: zwiedzały miejsca historycznie ważne i ciekawe, brały udział w warsztatach, spotykały się z ciekawymi ludźmi, którzy zaprezentują swój dorobek, brały udział w prelekcjach, czytały fachową literaturę, zbierały materiały potrzebne do opracowania broszury.
Po zebraniu przez grupy informacji potrzebnych do wykonania przewodnika po ziemi zalewskiej i broszury, liderzy grup dokonają prezentacji zebranego materiału, który posłuży do opracowania wyżej wymienionych opracowań.

Budżet projektu: 12 916 zł

Dotacja: 4 200 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Zespół Szkół w Zalewie

Miejscowość: Zalewo

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 2

Kod pocztowy i Poczta: 14-230 Zalewo

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: iławski

Adres strony internetowej: –

Ciekawe miejsca i ludzie na ziemi zalewskiej

DW519 2-4, 14-230 Zalewo, Polska

Więcej