Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

LAF – Lokalne Archiwum Fotograficzne - 2006

Realizowany przez:

Nieformalna Grupa Młodzieży Fotoria w Morągu

Cel:

Podstawowym celem projektu jest utworzenie ogólnodostępnego, internetowego archiwum fotograficznego z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy techniki: komputerów, internetu i fotografii cyfrowej.

Odbiorcy projektu:

Program adresowany jest do uczniów w wieku 15-19 lat z Morąga i okolic. Pomysłodawcą projektu jest młodzież licealna, która sama wytypuje w swojej grupie rówieśniczej partnerów do współpracy.

Opis projektu:

Realizatorzy projektu zgromadzą i zarchiwizują jak największą ilość zdjęć, rycin i rysunków przedstawiających wygląd miast i wsi dawnego powiatu morąskiego oraz pokazujących życie ich mieszkańców w latach 1890-1980. Zebrane materiały zostaną udostępnione na stworzonej przez młodzież stronie internetowej oraz zaprezentowane na wystawie fotograficznej. W ramach projektu jego uczestnicy wezmą udział w warsztatach fotograficznych i jednodniowej wycieczce do archiwum państwowego.

Budżet projektu: 11 412 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Nieformalna Grupa Młodzieży Fotoria w Morągu

Miejscowość: Morąg

Ulica, nr domu i lokalu: Gen. Władysława Sikorskiego 3

Kod pocztowy i Poczta: 14-300 Morąg

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: ostródzki

Adres strony internetowej: –

LAF – Lokalne Archiwum Fotograficzne

Wenecka 2, 14-300 Morąg, Polska

Więcej