Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Słowem!!! Młodzi dziennikarze - 2006

Realizowany przez:

Młodzi Dziennikarze w Kowalach Oleckich

Cel:

Stworzenie medium (programy) które by integrowało i aktywizowało ludzi z naszej miejscowości, doskonalenie i rozwoj pracy dzienikarskiej, a także zapoznanie z tym nowych osób; produkcja programów o różnej tematyce, propagowanie internetu jako masowego środka przekazu.

Odbiorcy projektu:

Obiorcami naszego projektu będą osoby które się do nas zgłoszą aby zrobić własną audycję (głównie liczymy na osoby w wieku szkolnym z Kowal Oleckich, ale pomożemy dla każdego kto się do nas zgłosi bez żadych zapisów wstępnych), a także grupa słuchaczy poprzez internet.

Opis projektu:

Jako grupa młodych dziennikarzy będziemy autorami i producentami programów radiowych, które następnie będziemy umieszczać w internecie do odsłuchania lub ściągnięcia ze strony www.gckis.fr.pl. Jest nas 11 osób głównie w wieku 13 – 16 lat i wszyscy dobrze się znamy. Nasza redakcja podzielona jest na trzy zespoły (działy), które będą miały do wykonania miesięczny plan zadań, czyli będą zajmowały się poszczególnymi etapami produkcji (nagranie, montaż) a następnie reklamy audycji. Efektami naszej pracy w każdym miesiącu będą minimum 3 programy: program tematyczny o charakterze lokalnym, edukacyjnym i naukowym, wywiad, program plenerowy nagrany poza naszą miejscowością. Dotacja głównie będzie przeznaczona na zakup mikrofonu z możliwoscią zapisu audio, a także na wyjazdy na nagrania plenerowe.

Budżet projektu: 8 275 zł

Dotacja: 3 900 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Młodzi Dziennikarze w Kowalach Oleckich

Miejscowość: Kowale Oleckie

Ulica, nr domu i lokalu: Kościuszki 46

Kod pocztowy i Poczta: 19-420 Kowale Oleckie

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: olecki

Adres strony internetowej: –

Słowem!!! Młodzi dziennikarze

Kościuszki 44, 19-420 Kowale Oleckie, Polska

Więcej