Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Gminne Centrum Wspierania Inicjatyw Mlodzieżowych 'Satelity’ - 2006

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

Cel:

Celem projektu jest opracowanie i wydanie materiałów szkoleniowych na temat „Gminnego Centrum Wspierania Inicjatyw Młodzieżowych – SATELITY” w ramach Biblioteki Akademii Programu Równać Szanse.

Odbiorcy projektu:

Opracowana w ramach projektu książka jest adresowana do osób kierujących domami kultury w małych miejscowościach oraz do osób pracujących z młodzieżą w ramach tego typu instytucji.

Opis projektu:

Praca nad publikacją odbyła się w trakcie szkoleń organizowanych przez Program „Równać Szanse” oraz podczas prac zespołu redakcyjnego złożonego z realizatorów projektu i profesjonalnego grafika komputerowego.
Drugim elementem projektu będzie promocja (tzw. Akcja „Misja Satelita”) i wprowadzenie projektu w czterech wybranych miejscowościach objętych działaniem – Centrum Kultury w Dobrym Mieście oraz Domu Kultury w Gołdapi.
Akcja „Misja Satelita” będzie miała formę dwóch jednodniowych warsztatów dla lokalnych animatorów społecznych, kulturalnych, przedstawicieli środowisk młodzieżowych, nauczycieli, ngo’sów związanych z placówkami partnerskimi. Potem odbędą się tzw. wizyty terenowe, w 4 wybranych wsiach (po 2 w każdym powiecie), objętych działaniem placówek partnerskich: Domu Kultury w Gołdapi i Centrum Kultury w Dobrym Mieście mające na celu bardziej szczegółową prezentację metody i form pracy projektu Gminne Centrum, umożliwiającą zainteresowanym palcówkom jego wprowadzenie.

Budżet projektu: 20 747,14 zł

Dotacja: 15 000,00 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Projekty Modelowe

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

Miejscowość: Dywity

Ulica, nr domu i lokalu: Olsztyńska 28

Kod pocztowy i Poczta: 11-001 Dywity

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: olsztyński

Adres strony internetowej: http://www.dywity.gmina.pl

Gminne Centrum Wspierania Inicjatyw Mlodzieżowych 'Satelity’

Olsztyńska 45, 11-001 Dywity, Polska

Więcej