Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Radio SMS - 2006

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Młodzieży Sejneńskiej 'BOREK’ w Sejnach

Cel:

Głównym celem projektu jest rozpowszechnienie idei internetowego radia młodzieżowego jako nowoczesnej platformy służącej wyrównywaniu szans edukacyjnych młodzieży z terenów wiejskich i małych miast.

Odbiorcy projektu:

Odbiorcami książki, która powstała w ramach projektu są osoby zainteresowane wykorzystaniem możliwości, które dla wyrównywania szans edukacyjnych stwarzają nowoczesne technologie, przede wszystkim technologia nadawania audycji radiowych przez internet. Wśród odbiorców znajdą się zarówno dorośli animatorzy, jak i zainteresowana tą problematyką młodzież.

Opis projektu:

Projekt zakłada opracowanie i wydanie materiałów szkoleniowych w ramach Biblioteki Akademii Programu Równać Szanse oraz promocję projektu w minimum trzech miejscach w dwóch powiatach z wykorzystaniem takich form jak: warsztaty radiowe, wystawy, prezentacje. Efektem projektu będzie wykorzystanie idei internetowego radia młodzieżowego przez co najmniej trzy organizacje. Dotacja zostanie przeznaczona na opracowanie, wydanie i druk pozycji „Radio SMS” w nakładzie 1000 egz.
Jednym z efektów realizacji projektu będzie wykorzystanie idei radia internetowego w co najmniej trzech organizacjach oraz promocja projektu poprzez rozpowszechnienie wydawnictwa „Radio SMS” wśród organizacji w całym kraju. Wysłanie do tych organizacji ankiety na temat projektu i podejmowanych w związku z nim działań.

Budżet projektu: 20 000,00 zł zł

Dotacja: 15 000,00 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Projekty Modelowe

Stowarzyszenie Młodzieży Sejneńskiej 'BOREK’ w Sejnach

Miejscowość: Sejny

Ulica, nr domu i lokalu: Adama Mickiewicza 36

Kod pocztowy i Poczta: 16-500 Sejny

Województwo: podlaskie

Powiat: sejneński

Adres strony internetowej: http://

Radio SMS

Adama Mickiewicza 40, 16-500 Sejny, Polska

Więcej