Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Prowincja Nieprowincjonalna – Fabryka Pomysłów - 2006

Realizowany przez:

Polskie Stowarzyszenie Psychologów Praktyków O / Tarnów w Tarnowie

Cel:

Celem niniejszego projektu jest rozpowszechnienie programu Prowincja Nieprowincjonalna – Równanie Szans w nowych środowiskach południowo – wschodniej Polski.
1. Wypromowanie różnych form działań środowiskowych na rzecz wyrównywania szans edukacyjnych młodzieży w tym projektu Prowincja Nieprowincjonalna w 3 miejscowościach (6 spotkań w 3 środowiskach, na każdym spotkaniu przynajmniej 25 osób, w tym obecność przedstawicieli przynajmniej 4 z poniższych grup:
– władz lokalnych,
– organizacji pozarządowych,
– lokalnych liderów,
– nauczycieli,
– starszej młodzieży,
– lokalnego biznesu
2. Zmobilizowanie i wsparcie organizacji środowiskowych z tych miejscowości w pozyskiwaniu środków na realizację działań RS (przynajmniej 1 wniosek o granty regionalne lub ogólnopolskie).

Odbiorcy projektu:

Odbiorcami – uczestnikami tego projektu będą twórcy projektu, a docelowo przedstawiciele organizacji pozarządowych, nauczyciele, rodzice i młodzież starsza z wyżej wymienionych środowisk

Opis projektu:

Dla osiągnięcia celu projektu podjęte zostaną następujące działania: opracowanie i wydanie publikacji z tego zakresu, uczestnictwo w szkoleniu Akademii RS, konsultacje z ekspertami Akademii a na koniec promowanie projektu w 3 miejscowościach naszego regionu.

Budżet projektu: 20 520,00 zł

Dotacja: 15 000,00 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Projekty Modelowe

Polskie Stowarzyszenie Psychologów Praktyków O / Tarnów w Tarnowie

Miejscowość: Tarnów

Ulica, nr domu i lokalu: Szujskiego 25

Kod pocztowy i Poczta: 33-100 Tarnów

Województwo: małopolskie

Powiat: m. Tarnów

Adres strony internetowej: http://republika.pl/pspp_tarnow

Prowincja Nieprowincjonalna – Fabryka Pomysłów

Wilsona 38, 33-100 Tarnów, Polska

Więcej