Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kultura Polsko – Czeska - 2006

Realizowany przez:

Grupa Inicjatywna przy Funduszu Lokalnym Masywu Śnieżnika w Wójtowicach

Cel:

Celem projektu jest zbliżenie i przełamanie barier we współpracy młodzieży polskiej i czeskiej, zamieszkującej tereny przygraniczne, poprzez wspólne działania kulturalno – edukacyjne.

Odbiorcy projektu:

W projekcie wezmą udział dzieci i młodzież z gmin Stronie Śląskie, Lądek Zdrój, Nachod. Poza tym w projekcie weźmie udział młodzież należąca do do 'Teatru Którego Być Nie Powinno’ z Stronia Śląskiego oraz młodzież ze stowarzyszenia Pro Nachod z Nachodu.

Opis projektu:

Młodzież z Polski i Czech w ramach projektu, poszukiwać będzie wspólnych dla obu krajów wątków historycznych, dotyczących terenów Euroregionu Glacensis ( Ziemia Kłodzka, Pogranicze Czech ), które w późniejszym etapie wykorzystane zostaną jako materiał źródłowy do scenariusza przedstawienia teatralnego, następnie wspólnymi siłami przygotujemy spektakl teatralny w języku polskim i czeskim który zostanie wystawiony na terenach gmin Stronie Śląskie, Lądek Zdrój oraz Nachod. W ramach projektu przygotowana zostanie również wystawa fotograficzna pokazująca wszystkie przygotowania.

Budżet projektu: 12 490 zł

Dotacja: 6 600 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Grupa Inicjatywna przy Funduszu Lokalnym Masywu Śnieżnika w Wójtowicach

Miejscowość: Wójtowice

Ulica, nr domu i lokalu: Górna 19

Kod pocztowy i Poczta: 57-516 Stara Bystrzyca

Województwo: dolnośląskie

Powiat: kłodzki

Adres strony internetowej: –

Kultura Polsko – Czeska

Górna 11, 57-516 Wójtowice, Polska

Więcej