Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pozytywnie z@kręceni - 2008

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Młodzi Aktywni w Bieruniu

Cel:

Celem projektu jest uzyskanie umiejętności pomocnych w komunikacji społecznej, nabranie pewności siebie, nauka autoprezentacji, pracy w grupie. Nauka sprawnego poruszania się po urzędach, by załatwić swoje sprawy.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu jest grupa 35 uczniów gimnazjów i liceów powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

Opis projektu:

Media jako sposób na rozwijanie zainteresowań młodych uczestników projektu. Film, telewizja, gazeta, proza i poezja, fotografia, radio, muzyka, dziennikarstwo – to wszystko jest w internecie i to wszystko można robić w internecie. Dzięki niemu młodzież pokazuje co ją porusza, co lubi słuchać, oglądać, robić. Jak patrzy na świat – nie wielki, tylko ten bliski: szkoła, miejsce gdzi żyje. Zajęcia są realizowane w zespołach i indywidualnie. Każda grupa zajmuje się inną dziedziną. Grup jest siedem: filmowcy, dziennikarze internetowi, radiowcy, muzycy, fotograficy, poeci i pisarze, webmasterzy. Gotowe materiały młodzi umieszczają na stronie internetowej, aby każdy mógł się z nimi zapoznać i ocenić ich pracę. Osoby przeglądające stronę mogą również same umieszczać swoje 'dzieła’. Realizowany jest film wg własnego scenariusza, z własną muzyką. Internauci mogą ocenić prace uczestników projektu, mogą umieścić na stronie to co sami zrobią.

Budżet projektu: 68 945 zł

Dotacja: 50 000 zł

Rocznik: 2008

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Młodzi Aktywni w Bieruniu

Miejscowość: Bieruń

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Licealna 17

Kod pocztowy i Poczta: 43-150 Bieruń Stary

Województwo: śląskie

Powiat: bieruńsko-lędziński

Adres strony internetowej: –

Pozytywnie z@kręceni

Licealna 17, 43-150 Bieruń, Polska

Więcej