Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Fabryka sztuki - 2006

Realizowany przez:

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Szczyrku

Cel:

Celem projektu „Fabryka sztuki” jest nauczenie młodych ludzi współpracy w osiąganiu określonego celu z wykorzystaniem reguł marketingu, promocji i reklamy, wykorzystaniem fotografii, projektowania i scenografii oraz wykształcenie umiejętności w komunikowaniu się co zapewni właściwy przepływ informacji. Uczestnicy projektu będą uczyli się planowania własnej pracy i pracy całej grupy.

Odbiorcy projektu:

Młodzież gimnazjalna.

Opis projektu:

W naszej „Fabryce sztuki” będzie pracowało kilka „wydziałów”. Produktem, który ma fabryka wyprodukować jest występ „wydziału tańca nowoczesnego” ubranego w stroje zaprojektowane przez „wydział projektowania strojów i scenografii”. Za dobre „sprzedanie naszego produktu” będzie odpowiedzialny „wydział marketingu, promocji i reklamy”, a cały proces produkcyjny będzie dokumentowany przez „wydział fotografii”. W każdym z wymienionych „wydziałów” będzie pracowało 15 gimnazjalistów. Rekrutację i zapoznanie z projektem planujemy we wrześniu, wtedy też zostanie ogłoszony konkurs na logo projektu. Konkurs zostanie rozstrzygnięty we wrześniu. Zwycięskie logo będzie identyfikatorem naszej fabryki. Od października do końca marca będą zajęcia we wszystkich „wydziałach” naszej fabryki. „Wydziały” będą pracowały raz w tygodniu w sobotę, każdy wydział 2 godziny. Prezentacja naszego „produktu” – występu wydziału tańca nowoczesnego nastąpi na spotkaniu podsumowującym w marcu. W trakcie tego spotkania zaprezentujemy też prace plastyczne oraz całą dokumentację fotograficzną projektu. Wszyscy uczestnicy spotkania uwiecznieni zostaną na zdjęciu wykonanym przez „wydział fotografii”. W przypadku otrzymania dotacji zostanie ona przeznaczona na dokumentację fotograficzną projektu, częściowe pokrycie wynagrodzenia instruktorów, zakup materiałów na stroje i scenografie, zakup aparatu fotograficznego i programu „Photo shop”.

Budżet projektu: 14 200 zł

Dotacja: 20 754 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Szczyrku

Miejscowość: Szczyrk

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 9

Kod pocztowy i Poczta: 43-370 Szczyrk

Województwo: śląskie

Powiat: bielski

Adres strony internetowej: –

Fabryka sztuki

Szkolna 4, 43-370 Szczyrk, Polska

Więcej