Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Podróż do przystanku Wiedza - 2006

Realizowany przez:

Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Koluszkach

Cel:

Efektem projektu będzie pogłębienie umiejętności praktycznego zastosowania wiedzy z przedmiotów przyrodniczych, wizualizacja zadań fizycznych, chemicznych i matematycznych, przybliżenie walorów przyrodniczych małej ojczyzny, zwiększenie szans edukacyjnych uczniów, poprawienie jakości nauczania poprzez wykorzystanie możliwości, jakie stwarza rozwój technik informacyjnych i nauk ścisłych dla podnoszenia poziomu kształcenia.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z Gimnazjum w Koluszkach.

Opis projektu:

Nadleśnictwo Brzeziny z siedzibą w Kaletniku wesprze przygotowanie zajęć terenowych na obszarach leśnych, będzie użyczała również pomieszczenia sali edukacyjnej i pomocy tam zgromadzonych, część zajęć zostanie przeprowadzona przez leśników. W trakcie realizacji projektu zostanie przeprowadzonych dziewięć godzin zajęć pod patronatem Nadleśnictwa. PTTK Łódź Polesie jest organizatorem co miesięcznych rajdów pieszych na terenie woj. łódzkiego. W rajdach biorą udział przewodnicy PTTK. OZŻ w Piotrkowie Trybunalskim i Klub Żeglarski Horyzont pomogą w przygotowaniu szkoły pod żaglami, udostępnią sprzęt i sterników jachtów. Powiatowe WOPR w Tomaszowie Maz. Zorganizuje szkolenie z zakresu ratownictwa wodnego uczestników Szkoły pod Żaglami. 7 dywizjon lotniczy w Glinniku udostępni śmigłowce i oddeleguje pilotów na jednorazowe zajęcia z aerodynamiki.

Budżet projektu: 12 000 zł

Dotacja: 25 480 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Koluszkach

Miejscowość: Koluszki

Ulica, nr domu i lokalu: Zagajnikowa 12

Kod pocztowy i Poczta: 95-040 Koluszki

Województwo: łódzkie

Powiat: łódzki wschodni

Adres strony internetowej: –

Podróż do przystanku Wiedza

Zagajnikowa 14, 95-040 Koluszki, Polska

Więcej