Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Extreme Team - 2008

Realizowany przez:

Towarzystwo Kurpiowskie Strzelec w Czarni

Cel:

Celem jest rozwój umiejętności diagnozowania swojego otoczenia, a także poznawania swoich predyspozycji oraz zwiększenie adekwatności samooceny w grupie 36 gimnazjalistów z gminy Czarnia i Baranowo.

Odbiorcy projektu:

Uczestnicy to uczniowie gimnazjum (głównie kl. I i II) pochodzący z gmin wiejskich Czarnia i Baranowo, uczący się w gimnazjach w Czarni, Zawadach i Baranowie. Uczestnicy będą stanowili 4 poddrużyny: z Baranowa, Zawad, Czarni i Surowego.

Opis projektu:

Tematem przewodnim jest aktywność młodych wokół turystyki oraz poznawanie swojego otoczenia pod hasłem EXTREME TEAM. Młodzi realizują cykl działań, wśród których są: spotkania integracyjne, wyprawa survivalowa, organizowanie i realizowanie wypraw pieszych, rowerowych, kajakowych, wyjazdów edukacyjnych, działań sportowych oraz przygotowanie przedstawień – musicali lub innych form wraz ze zorganizowaniem przeglądu, a także zorganizowanie podchodów z zadaniami – doświadczeniami fizyczno-chemiczno-biologicznymi. Dodatkowo młodzi biorą udział w kursie fotografii, aby móc dokumentować poznawane miejsca i działania w projekcie. Wydarzenia są również filmowane. Oferta jest różnorodna, aby dać młodzieży doświadczyć siebie w różnych okolicznościach, ale również ze względu na to, aby nie zanudzić młodzieży powtarzającymi się aktywnościami. Zajęcia prowadzą doświadczone osoby i sama młodzież.

Budżet projektu: 68 720 zł

Dotacja: 50 000 zł

Rocznik: 2008

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Towarzystwo Kurpiowskie Strzelec w Czarni

Miejscowość: Czarnia

Ulica, nr domu i lokalu: Czarnia 15

Kod pocztowy i Poczta: 07-431 Czarnia

Województwo: mazowieckie

Powiat: ostrołęcki

Adres strony internetowej: –

Extreme Team

Czarnia 24, 07-431, Polska

Więcej