Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

eFKa czyli Fajna Kultura - 2006

Realizowany przez:

Hrubieszowskie Stowarzyszenie Folklorystyczne, Hrubieszów

Cel:

’eFKa’ to Projekt działań kulturalnych ,których celem jest zwiększenie oferty kulturalnej w powiecie hrubieszowskim. Wskutek czego młodzież będzie miała szanse działać społecznie, otworzyć się na świat, nowych ludzi, zdobywając nowe doświadczenia i umiejętności, podczas świetnej zabawy i odpowiedzialnej pracy. Te działania wyrównają szanse młodzieży z hrubieszowszczyzny z młodzieżą z większych miast, prężniej działających regionów.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z powiatu hrubieszowskiego.

Opis projektu:

Wielość, różnorodność i nowoczesność form jakie są podejmowane przez Projekt gwarantują duże zainteresowanie. Bezpośrednimi adresatami jest 40 osobowa młodzieżowa grupa w wieku 15- 19 lat (w tym 9 osób niepełnosprawnych).Zaplanowane działania to : integracja poprzez organizację spotkań, wspólne warsztaty- wyjazd na neutralny grunt i zdobywanie umiejętności, wspólne działania- przygotowania do półfinału, organizacja półfinału i prezentacja efektów pracy, otwarcie Centrum Szkoleniowego i praca społeczna, przekazywanie zdobytej wiedzy innym, poszerzenie umiejętności o taniec, przygotowanie finału – Forum, prezentacja efektów pracy, druk folderu, prezentacja filmu o projekcie. Wszelkie informacje będą umieszczane na aktualnej stronie internetowej projektu i poprzez akcję promocyjną, przeznaczona dotacja będzie wydatkowana na materiały, zakup sprzętu, transport, wyżywienie, zakwaterowanie. Wszystkie materiały trwałe zakupione z dotacji będą wykorzystywane podczas kolejnych działań. 'eFKa’ to projekt młodzieży dla młodzieży z pomocą Stowarzyszenia i Hrubieszowskiego Domu Kultury. Jego pomysłodawcy nazywają go SKAZANY NA SUKCES!

Budżet projektu: 29 020 zł

Dotacja: 16 000 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Hrubieszowskie Stowarzyszenie Folklorystyczne, Hrubieszów

Miejscowość: Hrubieszów

Ulica, nr domu i lokalu: 3 Maja 7/15

Kod pocztowy i Poczta: 22-500 Hrubieszów

Województwo: lubelskie

Powiat: hrubieszowski

Adres strony internetowej: –

eFKa czyli Fajna Kultura

Ulica 3-go Maja 6B, 22-500 Hrubieszów, Polska

Więcej