Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Aby wspiąć się ku wyżynie dzisiaj gram na mandolinie II - 2006

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Na rzecz Rozwoju Gminy Kolsko w Kolsku

Cel:

Projekt ten jest kontynuacją działań realizowanych w ramach projektu 'Aby wspiąć się ku wyżynie
dzisiaj gram na mandolinie’. Jednym z jego celów było powołanie do życia stowarzyszenia, które w przyszłości podjęłoby się organizacji w Kolsku festiwalu orkiestr mandolinowych-naszego 'produktu lokalnego’

Odbiorcy projektu:

Młodzież z gminy Kolsko.

Opis projektu:

Projekt ten jest krokiem naprzód ku realizacj i tej imprezy. Tym ambitnym pomysłem młodzież pragnie zarazić wszystkich mieszkańców oraz nowe władze gminy. Okazją do tego mają być wystąpienia na zebraniach wiejskich, spotkaniach otwartych, oraz podczas Sesji Rady Gminy. Chcemy wyjść również poza naszą gminę. Podczas projektu orkiestra dotrze do szkół ponadgimnazjalnych, do których uczęszcza młodzież ją tworząca, a które często nie wiedzą nic, lub wiedzą niewiele o pracy swoich uczniów poza szkołą. W ramach nawiązanej współpracy z orkiestra dętą zorganizujemy wspólny koncert noworoczny , który zaprezentujemy mieszkańcom Nowej Soli i Kolska. Dodatkowe działania to: warsztaty artystyczne, powiązane z wizytą u zaprzyjaźnionej orkiestry mandolinowej, kontynuacja współpracy z pozostałymi zaprzyjaźnionymi zespołami, szkolenie pod okiem specjalisty w dziedzinie rytmu oraz internetowe wyszukanie starych mandolin i mandol, ich pozyskanie, a następnie konserwacja.

Budżet projektu: 15 320 zł

Dotacja: 11 900 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Na rzecz Rozwoju Gminy Kolsko w Kolsku

Miejscowość: Kolsko

Ulica, nr domu i lokalu: Piastowska 39

Kod pocztowy i Poczta: 67-415 Kolsko

Województwo: lubuskie

Powiat: nowosolski

Adres strony internetowej: –

Aby wspiąć się ku wyżynie dzisiaj gram na mandolinie II

Rynek 1, 67-415 Kolsko, Polska

Więcej