Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

MILA Gminy Bobowo - 2006

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Bobowie

Cel:

Celem projektu jest uaktywnienie dzieci i młodzieży na sprawy swojej 'Małej Ojczyzny’- lokalnego środowiska w którym zamieszkuje. Poprzez poznawanie życia społeczeństwa gminnego, całej infrastruktury, prawidłowości nią kierujących, władz lokalnych, organizacji samorządowych, wydarzeń kulturowych i ekonomicznych zaistnieje możliwość pobudzanie aspiracji poznawczych. Realizacja projektu stworzy sprzyjające warunki włączania się młodzieży w działalność publiczną i społeczną a dodatkowo pozwoli właściwie zagospodarować czas wolny. Docelowo dzięki projektowi zrealizowane zostaną dwa nośniki przepływu informacji w i o środowisku lokalnym gminy Bobowo: to gazetka lokalna – Młodzieżowe Wiadomości Gminy Bobowo oraz inetrenetowa strona www.mila@bobowo.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z gminy Bobowo.

Opis projektu:

Młodzież pod opieką i w fachowym instruktażu będzie na bieżąco zbierała informacje o wydarzeniach w gminie, osobach, jednostkach i organizacjach gminnych, informacjach z różnych środowisk w tym szkół. Informacje te pod fachowym okiem istruktorów będzie przetwarzała obrazując je również wykonywanymi przez siebie zdjęciami. Cykliczność wydawania gazety przewidziana jest w odstępie miesiąca, natomiast aktualizacja stron internetowych odbywać się będzie na bieżąco w miarę opracowywanych informacji. Dodatkowo tworzone przez młodzież materiały prasowe do szerszej publikacji przekazywane zostaną do Dziennika Bałtyckiego i regionalnego tygodnika Gazety Kociewskiej. Dotacja zostanie przeznaczona w części na zakup sprzętu: dwóch komputerów (z właściwym oprogramowaniem) i kserokopiarki, która wykorzystywana będzie do powielania gazety. Planowany jest zakup niezbędnych pomocy i materiałów biurowych. Oprócz tego opłacone zostaną fachowe usługi redaktora, informatyka, fotografa i księgowania wydatków projektu

Budżet projektu: 28 464 zł

Dotacja: 17 600 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Bobowie

Miejscowość: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Bobowie

Ulica, nr domu i lokalu: Bobowo

Kod pocztowy i Poczta: (058) 562 17 66

Województwo: –

Powiat: starogardzki

Adres strony internetowej: –

MILA Gminy Bobowo

Gdańska 44, 83-212 Bobowo, Polska

Więcej