Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Mistrzowie Strategii - 2006

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Zielonogórski w Zielonej Górze

Cel:

Celem projektu jest pożyteczne i twórcze zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży wiejskiej

Odbiorcy projektu:

100 osób – młodzież gimnazjalna oraz ze szkół ponadgimnazjalnych z miejscowości Drzonków, Ochla, Przylep i Stary Kisielin, w gm. Zielona Góra.

Opis projektu:

W ramach działań projektu zostaną utworzone młodzieżowe kluby przy świetlicach profilaktyczno – terapeutycznych w miejscowościach: Drzonków, Ochla, Przylep i Stary Kisielin, zajmujące się propagowaniem logicznych gier planszowych takich jak Szachy, Go, Symetria, Awale, jako alternatywnej formy spędzania wolnego czasu. W ramach projektu zostaną zorganizowane w gminie cztery turnieje ww. gier. .Poza tym w utworzonych klubach zajmiemy się propagowaniem zdrowego stylu życia. W tym celu zorganizujemy warsztaty edukacyjne dotyczące wszelkiego rodzaju uzależnień oraz, jak się porozumiewać, jak żyć bezpiecznie i twórczo, jak radzić – wg odrębnego planu ustalonego z ich uczestnikami – tematyka będzie ustalana na spotkaniach roboczych instruktorów klubów z pedagogiem i psychologiem; zajęcia będą prowadzone przez psychologa i terapeutę. Uzyskana dotacja zostanie przeznaczona na: zakup sprzętu i akcesoriów, zatrudnienie instruktorów, zapewnienie przejazdów itp.

Budżet projektu: 34 840 zł

Dotacja: 20 000 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Zielonogórski w Zielonej Górze

Miejscowość: Zielona Góra

Ulica, nr domu i lokalu: Podgórna 5

Kod pocztowy i Poczta: 65-057 Zielona Góra

Województwo: lubuskie

Powiat: m. Zielona Góra

Adres strony internetowej: –

Mistrzowie Strategii

Podgórna 5, 65-057 Zielona Góra, Polska

Więcej