Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Podglądamy codzienne życie żab - 2006

Realizowany przez:

Uczniowski Klub Sportowy Iskra w Sarbicach

Cel:

Celem projektu jest zorganizowanie grupy młodzieży(13-19 lat), która będzie wspólnie prowadziła badania i obserwacje nad żabami oraz ich środowiskiem naturalnym. Nasze okolice bowiem są zamieszkiwane przez wiele gatunków żab. Zależy nam, by młodzi ludzie dostrzegli to i zrozumieli jak wiele mogą osiągnąć w swej miejscowości.

Odbiorcy projektu:

Młodzież (13-19 lat) ze wsi Sarbice.

Opis projektu:

Swoje badania uwieńczą wystawą zorganizowaną w Urzędach Gmin Przykona i Brudzew oraz w szkołach znajdujących się na tym terenie. W ramach projektu będą również wykonywać zdjęcia zakończone konkursem. Poza tym młodzież poprowadzi kronikę. Nad ich pracą czuwać będzie specjalista oraz wolontariusz. Większość decyzji jednak (co do przygotowywania wystawy itp.) należeć będzie właśnie do młodzieży, o działalności będzie informować prasa lokalna oraz strona internetowa założona na potrzeby projektu. Chcemy, aby nasze działania wzbudziły w młodzieży chęć działania, by zdobyli oni nowe umiejętności oraz by potrafili dzielić się nimi z innymi. Poza tym młodzież nauczy się pracy zespołowej, dostrzeże, jak wiele umiejętności już posiada. Młodzież będzie się spotykała od poniedziałku do piątku na 2 godziny, a w okresie wakacji na 5 godzin. Poza tym młodzież będzie uczestniczyła w wykładach prowadzonych przez specjalistę w tej dziedzinie. Będą trwały dwa dni.

Budżet projektu: 24 900 zł

Dotacja: 15 000 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Uczniowski Klub Sportowy Iskra w Sarbicach

Miejscowość: Sarbice

Ulica, nr domu i lokalu: Sarbice 4

Kod pocztowy i Poczta: 62-731 Przykona

Województwo: wielkopolskie

Powiat: turecki

Adres strony internetowej: –

Podglądamy codzienne życie żab

Posoka 37, 62-731, Polska

Więcej