Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Beskidzcy Trubadurzy - 2008

Realizowany przez:

Fundacja Partnerstwo Dorzecza Kocierzanki i Koszarawy w Rychwałdzie

Cel:

Celem projektu jest rozwijanie umiejętności odkrywania własnego potencjału, poszerzania własnych zainteresowań i umiejętności zaspokajania własnych potrzeb oraz dążenie do spełnienia swoich marzeń.

Odbiorcy projektu:

25 osób w wieku 15-19 lat – osoby te zamieszkują obszar dwóch gmin: Ślemień oraz Świnna. Z racji miejsca zamieszkania mają ograniczony dostęp do dóbr kultury oraz niewielkie możliwości rozwoju zainteresowań. Pochodzą z rodzin ubogich i średniozamożnych. Ich zainteresowania mieszczą się w ofercie programowej naszego projektu.

Opis projektu:

Projekt 'Beskidzcy Trubadurzy’ ma na celu utworzenie wędrownej trupy na wzór średniowiecznych trubadurów i komediantów. Młodzież w ramach warsztatów muzycznych, plastycznych, teatralno-choreograficznych, sztuki cyrkowo-magicznej przygotowuje program objazdowego tournee 'szlakiem zamków polskich’. Nowe umiejętności prezentuje przed publicznością, a każdy występ jest fotografowany oraz filmowany. Zebrany materiał jest poddany obróbce podczas warsztatów multimedialnych. Z przygotowanego materiału powstaje wystawa fotograficzna oraz dokument filmowy z przebiegu tournee. Uczestnikami projektu jest młodzież w wieku od 15-19 lat pochodząca z Gminy Ślemień oraz Świnna, która przy wsparciu i pomocy instruktorów, animatorów, realizuje swoje pomysły ujęte w projekcie.

Budżet projektu: 92 126 zł

Dotacja: 50 000 zł

Rocznik: 2008

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Fundacja Partnerstwo Dorzecza Kocierzanki i Koszarawy w Rychwałdzie

Miejscowość: Rychwałd

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Beskidzka 41

Kod pocztowy i Poczta: 34-322 Gilowice

Województwo: śląskie

Powiat: żywiecki

Adres strony internetowej: –

Beskidzcy Trubadurzy

Beskidzka 102, 34-322 Rychwałd, Polska

Więcej