Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

W poszukiwaniu kamienia filozoficznego - 2005

Realizowany przez:

Fundacja Promocji Przedsiębiorczości Pogezania w Morągu

Cel:

Projekt polega na wyselekcjonowaniu grupy młodzieży gimnazjalnej i licealnej z terenu gminy Morąg zainteresowanej poszerzaniem swojej wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych i historii.

Odbiorcy projektu:

Projekt adresowany jest do wszystkich licealistów i gimnazjalistów w Morągu. Przewidujemy, że do końca jego realizacji „wytrwa

Opis projektu:

Projekt realizowany będzie przede wszystkim na terenie średniowiecznego zamku krzyżackiego w Morągu (głównie w wieży zamkowej). Jego realizacja polega na wykonaniu szeregu zaplanowanych doświadczeń chemicznych. Dzięki temu młodzież będzie mogła wykorzystywać w praktyce wiedzę zdobytą w szkole, poszerzyć wiadomości o historii rozwoju chemii oraz w podsumowaniu projektu – zaprezentować zdobyte umiejętności podczas publicznego pokazu.
Uczestnicy projektu będą też mogli zobaczyć jak wygląda praktyczna nauka chemii na wyższej uczelni.
Dotację przeznaczymy na zakup odczynników oraz częściowe pokrycie kosztów osobowych i wydatków związanych z wyjazdem młodzieży do Gdańska na uczelnię.

Budżet projektu: 15 624 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2005

Nitka: II Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Promocji Przedsiębiorczości Pogezania w Morągu

Miejscowość: Morąg

Ulica, nr domu i lokalu: Bolesława Prusa 10

Kod pocztowy i Poczta: 14-300 Morąg

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: ostródzki

Adres strony internetowej: –

W poszukiwaniu kamienia filozoficznego

Kazimierza Pułaskiego 3, 14-300 Morąg, Polska

Więcej