Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Marudy - 2005

Realizowany przez:

Zespół Szkół im. Michała Kajki w Dąbrówce

Cel:

Projekt jest próbą odpowiedzi dorosłych na potrzeby młodzieży poszukującej alternatywnych rozwiązań spędzania wolnego czasu jak i ciekawego stylu życia.

Odbiorcy projektu:

Bezpośrednio: 68 uczniów gimnazjum ZS w Dąbrówce oraz tegorocznych absolwentów,
pośrednio: 50 osób – nauczyciele, rodzice, społeczność lokalna

Opis projektu:

Beneficjenci wezmą udział w dwudniowych biwakach, zapoznają się z zasadami udzielania pierwszej pomocy w trakcie krótkiego rejsu po Jeziorze Śniardwy, samodzielnie zbiorą informacje i wykonają zdjęcia interesujących miejsc w okolicy by stworzyć pamiątkową galerię-wystawę fotograficzną i prezentacje multimedialne, wyruszą na piesze wycieczki i gry terenowe. Przede wszystkim jednak będą pomagać sobie wzajemnie przyswajać wiedzę a dzięki własnoręcznie wykonanym pomocom dydaktycznym i wykorzystaniu w praktyce dotychczasowej wiedzy zrozumieją celowość swojej edukacji. Dotacja zostanie przeznaczona na dodatkowe przejazdy beneficjentów na zajęcia, a także na materiały i sprzęt konieczny do przeprowadzenia tego typu działań.
Projekt oparty jest na pracy grupowej, a jego realizacja jest związana z poznaniem najbliższej okolicy. Centrum działań znajdować się będzie w pomieszczeniach Zespołu Szkół w Dąbrówce, gdzie planowane jest również powstanie młodzieżowej grupy „Wędrujące Marudy‿

Budżet projektu: 25 077 zł

Dotacja: 6 900 zł

Rocznik: 2005

Nitka: II Regionalny Konkurs Grantowy

Zespół Szkół im. Michała Kajki w Dąbrówce

Miejscowość: Dąbrówka

Ulica, nr domu i lokalu: Dąbrówka 40

Kod pocztowy i Poczta: 12-250 Orzysz

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: piski

Adres strony internetowej: –

Marudy

Dąbrówka 21A, 12-250, Polska

Więcej