Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wakard – strefa poszukiwań - 2005

Realizowany przez:

Młodzieżowa grupa nieformalna Wakart w Lipsku

Cel:

Projekt pod nazwą „Wakart – strefa poszukiwań

Odbiorcy projektu:

W projekcie weźmie udział ok. 15 osób w wieku 15 – 20 lat, które będą bezpośrednimi uczestnikami projektu. Osoby te będą rekrutowały się spośród lipskiej młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Będą to również starsi (powyżej 20 lat) członkowie grupy nieformalnej Wakart, koordynator projektu oraz pomocnicy grupy, z ramienia Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Lipsku, instruktor ds. folkloru i instr. plastyk. Końcowymi odbiorcami realizowanego projektu będzie społeczność lokalna.

Opis projektu:

Chcemy rozwijać się intelektualnie, poszukiwać nowych środków wyrazu dla naszych młodzieńczych przemyśleń i ulepszać nasz warsztat twórczy, poprzez kontakty i zajęcia warsztatowe z profesjonalistami z dziedziny teatru, na różnym etapie powstawania prezentacji. Pragniemy pojechać do „prawdziwego

Budżet projektu: 11 672 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2005

Nitka: II Regionalny Konkurs Grantowy

Młodzieżowa grupa nieformalna Wakart w Lipsku

Miejscowość: Lipsk

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek 23

Kod pocztowy i Poczta: 16-315 Lipsk

Województwo: podlaskie

Powiat: augustowski

Adres strony internetowej: –

Wakard – strefa poszukiwań

Rzemieślnicza 9, 16-315 Lipsk, Polska

Więcej