Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Aktywność naszą szansą - 2005

Realizowany przez:

Grupa Bajusy w Kijanach

Cel:

niwelowanie przejawów agresji wśród młodzieży, pomoc w kształtowaniu poczucia wartości własnej osoby (dotyczy to głównie młodzieży wychowującej się w Wielofunkcyjnej Placówce Opiekuńczo -Wychowawczej, jak też aktywizacja młodych do działań zmierzających do ukierunkowania drogi życiowej i wyboru zawodu.

Odbiorcy projektu:

bezpośrednio, w większości działań projektu uczestniczyć będzie 15 osób. Pośrednio, w części zadań uczestniczyć będzie 20 osób.

Opis projektu:

Uczestnikami projektu są głównie mieszkańcy WPO-W w Kijanach uczący się w gimnazjum oraz szkołach średnich, jak też miejscowa młodzież wykazująca zainteresowanie realizacją projektu. Młodzież z WPO-W charakteryzuje brak sprecyzowanych zainteresowań, poczucie bezradności wobec wymagań i wyzwań, jakie współcześnie stawia się przed młodym człowiekiem. Młodzież ta postrzegana jest w środowisku lokalnym jako „gorsza

Budżet projektu: 9 400 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2005

Nitka: II Regionalny Konkurs Grantowy

Grupa Bajusy w Kijanach

Miejscowość: Kijany

Ulica, nr domu i lokalu: Kijany 19B

Kod pocztowy i Poczta: 21-077 Spiczyn

Województwo: lubelskie

Powiat: łęczyński

Adres strony internetowej: –

Aktywność naszą szansą

Kijany 14, 21-077, Polska

Więcej