Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nie łam się, przełam się - 2005

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Jodłówce Wałki

Cel:

stworzenie miejsca spotkań dla młodzieży ze wsi.

Odbiorcy projektu:

bezpośrednio: około 80 osób, pośrednio: około 400 osób.

Opis projektu:

Miejsce spotkań dla młodzieży ze wsi może powstać w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Jodłówce Wałkach (w chwili otrzymania dotacji chcemy, aby władze OSP podpisały zobowiązanie i nieodpłatnym przekazaniu Sali na świetlicę dla młodzieży. Nie chcemy, żeby świetlica stała się miejscem bezproduktywnych spotkań, w związku z tym chcemy uczestnikom zaproponować udział w konkursie tańca, kursie samoobrony oraz wyposażyć świetlicę w siłownię. Świetlica byłaby otwarta dwa – trzy razy w tygodniu w godzinach popołudniowych.
Chcemy pokazać ludziom starszym, iż jesteśmy w stanie sami coś zorganizować dla siebie, a także włączyć ich w nasze działania. W kursie tańca (mamy nadzieję, że w kursie samoobrony również) uczestniczyłaby młodzież oraz osoby starsze (planujemy, że z dotacji sfinansujemy kursy dla młodzieży, a dorośli będą mogli uczestniczyć w nich płacąc za udział). Poprzez kurs tańca, samoobrony chcemy, chcemy aby osoby starsze były partnerami w realizacji projektu (chcemy przekonań ich do siebie), ale i spowodować, aby nasze relacje były bardziej partnerskie.
Szkolenie prowadzone przez trenerów PSPP o/Tarnów umożliwi nam scalenie grupy, ale liczymy również, że pozwoli nam i osobom z naszej wsi poznać lub poszerzyć wiedzę odnośnie pisania projektów również do innych Fundacji.

Budżet projektu: 12 420 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2005

Nitka: II Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Jodłówce Wałki

Miejscowość: Jodłówka Wałki

Ulica, nr domu i lokalu: Jodłówka Wałki

Kod pocztowy i Poczta: 33-150 Wola Rzędzińska

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Adres strony internetowej: –

Nie łam się, przełam się

Jodłówka-Wałki 35B, 33-150, Polska

Więcej